Dashuria në koridoret e RTSH-së, Pluton Vasi tregon si e bëri për vete gruan e jetës – E Diell
25/02/2024 18:30

Rubrika: Edi Manushi, Glenti Nallbani Këtë javë i ftuar regjisori Pluton Vasi. Gjatë bisedës do të prekim disa tema mbi filmat shqiptarë, vështirësitë, pjesën ekonomike si dhe tematikat që trajtohen. Do të flasim gjithashtu për dokumentarët dhe filmat e realizuar nga zoti Vasi, çmimet e marra në festivale të ndryshëm si dhe jetën e tij.

Episodi i plotë: E Diell 19 Maj 2024 Entertainment Show
19/05 19:31
Grekët xheloz, Albatros Rexhaj: Ja mesazhi i fshehtë në fjalimin e Ramës – E Diell
19/05 19:30
Vizita e Ramës në Greqi, bomba e Cakos: Do ndryshohen kufinjtë – E Diell
19/05 19:30
Rënia e euros, Cako: Ja si qëndron e vërteta – E Diell
19/05 19:30
Smartphone! Mallkim apo bekim, ja analiza e Alfred Cakos – E Diell
19/05 19:30
Budallenj! Milaim Zeka: Edi Rama ja lujti non… – E Diell
19/05 19:30
Balluku në SPAK, Albatros Rexhaj: Ja ku gaboi prokurori – E Diell
19/05 19:30
Alfred Cako zbulon çfarë fshihet pas rënies së euros! Një planet po i afrohet tokës – E Diell
19/05 19:30
Alfred Cako: Një planet po i afrohet tokës, ja çdo ndodhë – E Diell
19/05 19:30
Momenti kritik, Albatros Rexhaj: Ishim pranë pushkatimit, fola serbisht – E Diell
19/05 18:20
Burgu famkeq i Lepoglavës, ja si i mbanin shqiptarët, i prisnin kokat… – E Diell
19/05 18:20
“Babi kopjoi Beni ecën vetë” Albatros Rexhaj: Më çoi në fshat për… – E Diell
19/05 18:20
Pioner i Titos! Albatros Rexhaj tregon kur shqiptarën i hoqën nga shkolla – E Diell
19/05 18:20
Historia e një shqiptari të Kosovës, Albatros Rexhaj rrëfen jetën para dhe pas ish-Jugosllavisë
19/05 18:20
Emocione të forta, Albatros Rexhaj tregon historinë e nënës – E Diell
19/05 18:20
Numërohen votat në studio, Egla Ceno fiton BBV? – E Diell
19/05 18:15
Olta Sheta me fantatizëm: Këtë BBV e fiton Egla Ceno! – E Diell
19/05 18:10
Anaid Kaloti sqaron deklaratën për Romeo Veshaj – E Diell
19/05 18:05
Albi Nako “ngacmon” Argjirën për Gracianon, ajo braktis studion – E Diell
19/05 18:00
Livia pranon ndarjen nga Mevlani, ja si reagoi studio – E Diell
19/05 17:55