“Covid, uli pragun e moshës së menopauzës”. Ja si e sqaron Dr.Enriketa Kroi- Në Shtëpinë Tonë
19/06/2024 12:07

Në pjesën e katert të emisionit, Julka dhe Albani prezantojnë temën qe do te diskutohet ne program: Pse gratë shqiptare e fshehin menopauzen E ftuar: Dr. Enriketa Kroi , Mjeke obsteter-gjinekologe

Uthulla e mollës se egër dhe shafrani, kurative për aknet – Në Shtëpinë Tonë
19/07 12:18
Përse llixhat janë, ilaç natyral për aknet në lëkurë – Në Shtëpinë Tonë
19/07 12:10
Zbuloni përzierjen me aloe vera, mjaltë dhe limon për të zhdukur aknet – Në Shtepinë Tone
19/07 12:09
Mësoni për çfarë ju bën mirë çaji i bishtit të kumbullës- Në Shtëpinë Tonë
19/07 11:59
Probleme me tretjen? Tea Brame ju tregon vlerat e kumbullës për këtë problem – Në Shtëpinë Tonë
19/07 11:53
Mrekullitë që bën vaji i farës së kumbullës për lëkurën dhe flokët – Në Shtëpinë Tonë
19/07 11:53
Nutricionistia tregon sesa kumbulla duhet të konsumoni në ditë – Në Shtëpinë Tonë
19/07 11:43
Gjoks pule me kumbulla në tigan – Në Shtëpinë Tonë
19/07 11:18
Kek me kumbulla – Në Shtëpinë Tonë
19/07 11:04
Mësoni listën e ushqimeve që kontaminohen në verë – Në Shtëpinë Tonë
18/07 12:12
Nutricionistia: Ushqimet Fast- Food, të rrezikshme në verë – Në Shtëpinë Tonë
18/07 12:07
Mos keni “frikë” nga yndyra. Ja pse duhet sipas nutricionistes Brikena Xhixho – Në Shtëpinë Tonë
18/07 12:06
Amareta me miell bajamesh dhe arrash nga amvisa Rudina Gjyli – Në Shtëpinë Tonë
18/07 11:53
Kroketa me patate – Në Shtëpinë Tonë
18/07 11:25
Panine të shpejta në tigan – Në Shtëpinë Tonë
18/07 11:01
“Çunat me flamingo” Pamela tregon çudinë që i ndodhi në plazh – Në Shtëpinë Tonë
17/07 12:09
Vajza me make up ne plazh, Pamela Shqezi: Jashtë normales, po meshkujt e depiluar…
17/07 12:08
Mësoni si të organizoni me pak rroba valixhen e plazhit sipas Santana Çomorrës- Në Shtëpinë Tonë
17/07 12:03
Valixhet plot me pushime, mësoni sa “maniake” pas veshjeve janë Olta, Santana dhe Pamela
17/07 11:50
Pamela Shqezi: Shumë rroba në valixhe, kam frikën që do më duhen – Në Shtëpinë Tonë
17/07 11:45