Conference League-Tifozët e Feyenoord-it nisen drejt stadiumit me brohorima | Zona Zero Top News
25/05/2022 20:11

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 17:00-19:00. "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Balliu: “Në PS sa më hajdut të jesh aq më shumë ngrihesh në detyrë” | Zona Zero Top News
29/06 21:25
Daci: ‘Pritet që për herë të parë gjykatat të gjykojnë si në kohën e komunizmit’ |Zona Zero Top News
29/06 20:20
Harta e re gjyqësore, avokatët shpallin bojkot pa afat -flet Daci | Zona Zero Top News
29/06 20:20
Samiti i Nato-s-Rama: Dëgjova nga presidenti Biden fjalët më të mira për… | Zona Zero Top News
29/06 20:19
Rusia kishte si qëllim të friksonte Europën, por… -komenton Shtuni | Zona Zero Top News
29/06 20:10
Shtohen 300 mijë trupa për përgjigjen e shpejtë, Shtuni jep detajet | Zona Zero Top News
29/06 20:03
A është Shqipëria në planet e NATO-s? Deliu: ja kush përbën rrezik | Zona Zero Top News
29/06 20:03
Rusia rrezik, nëse më parë ishte vend strategjik tani duhet të ruhemi -Deliu | Zona Zero Top News
29/06 20:02
Çfarë mesazhesh u dhanë sot në Samitin e NATOS-s? Shtuni:Rusia po cilësohet si…|Zona Zero Top News
29/06 20:00
Protesta e 7 korrikut hapi i parë drejt shpëtimit të Shqipërisë nga hajdutët e…|Zona Zero Top News
29/06 19:35
Balliu: Protesta e 7 korrikut është interes kombëtar, ja pse… | Zona Zero Top News
29/06 19:26
Balliu: Prania në ketë protestë është detyrë kombëtare, kjo e tallje e qeverisë | Zona Zero Top News
29/06 19:25
‘Shqipëria në rrezik’, Balliu: ‘Hoqën fishekzjarret dhe sollën dinamitin’ | Zona Zero Top News
29/06 19:24
Felaj: ‘Që në krye të herës kemi qenë dakord me ngritjen e komisioneve’ | Zona Zero Top News
29/06 19:22
A do të thyhet ‘mallkimi’ i reformës zgjedhore? Flet Ermonela Felaj | Zona Zero Top News
29/06 19:21
Problemi më i madh është votimi i emigrantëve, janë kryer disa prova për…| Zona Zero Top News
29/06 19:20
Harta e re gjyqësore,Felaj: Është detyrim ligjorë, do të kemi një degjesë | Zona Zero Top News
29/06 19:19
Sa njesi vendore duhet të ketë në Shqipëri? Mziu tregon numrin ideal | Zona Zero Top News
29/06 19:18
Mziu: Jam skeptik, reforma territoriale është më keq se… | Zona Zero Top News
29/06 19:16
Nuk mund të ketë reformë territoriale pa patur edhe një zgjedhore, anlizon Mziu | Zona Zero Top News
29/06 19:16