Çmimet që u dhanë për gazetarinë investigative nga OSBE | Breaking Top News
25/11/2021 15:10

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni.

Bora reagon sonte në spektakël për Donald & Beatrix? Dyshimet befasuese | Breaking Top News
03/12 17:48
‘Drekova dje me Fifin, ja çfarë më tha’ flet Argjendi i Përputhen | Breaking Top News
03/12 17:01
Argjendi i Përputhen do futet në Big Brother Vip? Ja çfarë tregon | Breaking Top News
03/12 16:56
Argjendi ‘Ja ç’më tha Olsa kur e lajmërova se do ikja nga Përputhen’ | Breaking Top News
03/12 16:54
Argjendi ‘thumb’ për Ritvanën ‘S’duhet të kisha besuar verbërisht’ | Breaking Top News
03/12 16:53
Atdheu e Bora ‘banorë’ në Big Brother, personat e 3-të që nxisin debate | Breaking Top News
03/12 16:47
Martesa e Donald me Beatrix i jep në dorë fitoren Ilirit -ja çfarë pritet | Breaking Top News
03/12 15:57
Bora nxjerr në ankand varësen e Donaldit? Të gjithë sy e veshë për reagimin| Breaking Top News
03/12 15:49
Ç’ka tentuar Bora të fusi brenda Big Brother për Donaldin? Dyshimet | Breaking Top News
03/12 15:40
Bora reagon sonte në spektakël ndaj Donald e Beatrix? Zbulohen të papriturat | Breaking Top News
03/12 15:34
Argjendi i Përputhen ‘Isha simpatizant i Borës e Donald, por…’ | Breaking Top News
03/12 15:33
‘Bora duke pritur Donaldin jashtë’ Beatrix ishte në dijeni | Breaking Top News
03/12 15:33
Argjendi i Për’puthen flet për lidhjen e re dhe largimin nga programi | Breaking Top News
03/12 15:33
Ja si i quan largimet brenda PD, deputetja Pampuri | Breaking Top News
03/12 14:24
‘S’kemi luksin të kemi ndarje mes demokratëve’ Pampuri thirrje | Breaking Top News
03/12 14:21
Deputetja e PD jep mesazhin -zbulon axhenden e Kuvendit të 18 Dhjetorit | Breaking Top News
03/12 14:10
11 apo 18? Deputetja e PD konfirmon Kuvendin ku do shkojë dhe arsyen | Breaking Top News
03/12 14:06
Shkodra ‘nën ujë’ përmbytje masive si rrallë herë, ja situata aktuale | Breaking Top News
03/12 14:01
Pamje të trishta! Mbërrijnë trupat e pajetë, pas aksidentit tragjik në Bullgari | Breaking Top News
03/12 13:56
Të rinjtë nuk pranojnë të vaksinohen, ja çfarë po ndodh në Lezhë | Breaking Top News
03/12 13:55