Civici, në “Top Talk”: PPP jashtë kapaciteteve për t’u menaxhuar. Krijuan abuzim dhe korrupsion
28/01/2019 17:13

Këtë të hënë, në Komisionin e Ekonomisë pati debate të shumta për disa çështje, mes tyre edhe pr.ligjin që heq mundësinë e “propozimeve të pakërkuara” për koncesione të partneritetit publik-privat.

Ministrja Balluku në Top Talk: S’do ketë rritje të çmimit të energjisë. Ja kur do kemi ujë 24 orë
02/12 16:34
Demalia në Top Talk: Cikli I PD-së ka mbaruar. Duhet rikompozuar e djathta nga e para
01/12 17:05
Kulluri në Top Talk: Nuk jam në garë për kryetar të PD-së për të qenë satelit i askujt
30/11 16:23
Top Talk: Rikthimi Enver Hoxhës. Deputeti që provokoi debatin publik me afeksionin për diktatorin
29/11 17:00
Milaim Zeka në Top Talk: Albin Kurti një hipokrit i dashuruar me Edi Ramën
26/11 16:38
Rudina Hajdari në Top Talk: Do të jem në dhjetor në Tiranë. Ja qëllimi…
24/11 16:22
Top Talk: Berishizmi oferta 30 vjeçare e pandryshuar
23/11 16:54
Top Talk: Berisha gënjeshtari më i madh i demokracisë. Ka ngritur një karrierë mbi alibi false
22/11 17:01
Prof. Kabo në Top Talk: Shqipëria nuk ka nevojë të blejë modernitetin, por të vendosë normalitetin
19/11 16:30
Kumbaro në Top Talk: Më kollaj të pastrosh 10 mijë metra katrorë territor, sesa 10 cm tru njerëzor
18/11 16:42
Belind Kelliçi në Top Talk: Berisha e Basha fajtor për gjendjen në PD
17/11 16:33
Alibeaj në Top Talk: Kemi humbur Berishën, por kemi fituar SHBA në betejën kundër Ramës
16/11 16:30
Top Talk: Buxhet qesharak për sportin. Flet Kreu i KOKSH-it Fidel Ylli
12/11 16:46
Lisandër Hoxha në Top Talk: PD-ja e vërtetë është PD-ja e foltoreve. Në zyra qëndrojnë vulmbajtësit
11/11 17:23
Top Talk: Patozi paralajmëron vendimin ekstrem. Basha mund ta përjashtojë Berishën nga partia
09/11 16:23
Fatmir Mediu në Top Talk: Të pathënat e Gërdecit dhe përballja e re me SPAK-un
08/11 16:52
Top Talk: Alo Fatbardh, jam Sali Berisha. Eja me mua. Faleminderit doktor, por kam projektin tim
05/11 16:47
Frrok Çupi në Top Talk: Me Berishën duhet të merret drejtësia. Ai është prova e madhe e saj
04/11 16:36
Top Talk: Hila parashikon shkërmoqjen e PD-së nga Berisha
03/11 16:24
Top Talk: Adhurimi politik ndaj udhëheqësve pasojë e injorancës dhe hipokrizisë kolektive
02/11 16:33