Cilët janë banditët që ndikuan rezultatin e zgjedhjeve dhe ku? Bushati replikon me Hilën
04/05/2021 22:40

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – ‘Mandati i 3 i Ramës dhe opozita’, komentojnë Bolino, Peza, Hasimja, Sejamini dhe Spahiu
14/05 03:13
“Aksioni politik i opozitës dhe roli i Bashës”, flasin Bolino, Sejamini, Hasimja dhe Peza
14/05 00:40
Sejamini shpërthen me akuza dhe këshilla për PD-në: Ndihmohet duke u kritikuar sot
14/05 00:38
Kreshnik Spahiu: Basha është ‘testament’ politik i Berishës. Ai do rizgjidhet kryetar deri në 2037
14/05 00:36
“Bashkëqeverisja PD-PS’, Spahiu: Ramës i intereson forcimi i Bashës që të rrijë në pushtet
13/05 22:59
Hasimja: Qeverisja ka “dalldisur”, nëse e fut opozitën brenda Qeverisë e delegjitimon
13/05 22:59
Sejamini: Rama s’ka për ta pyetur PD-në për asgjë, replika me Bolinon
13/05 22:58
Ftesa e Ramës për PD, Bolino: Ramës i intereson qetësimi i situatës, por a është opozita gati?
13/05 22:29
Ftesa e Ramës për Opozitën, Sejamini: Bëri të njëjtën gjë në 2013-tën, duhet gjykuar për të shkuarën
13/05 22:28
Do të rikthehet Xhafaj në postin e Ministrit pas votave që mori në zgjedhje? Askush nuk di ta thotë
13/05 22:09
Kreshnik Spahiu tregon 2 skenarët që pritet t’i ndodhin Ramës deri në 5 Shtator
13/05 22:07
Hasimja komenton rezultatin e Ministrave në zgjedhje: Të gjithë ata do bëjnë çfarë ti kërkojë Rama
13/05 21:52
Spahiu: Sfida e Ramës është nëse do të jetë Kryeministër i socialistëve apo i të gjithë Shqiptarëve
13/05 21:44
A është Rama autokrat? Peza thotë që jo por Sejamini mendon ndryshe
13/05 21:43
“I pari Kryeministër që fitoj 3 mandate rresht”, Peza numëron arritjet e Ramës: Punon për historinë
13/05 21:42
Sejamini: Kauza e Opozitës është e humbur, zgjedhjet nuk do të anulohen, Rama është më i fortë
13/05 21:28
Bolino: Rama ka ambicie por nuk do pushtet të përhershëm, mund të ikë në mandatin e 4
13/05 21:25
Open – ‘Rikthehen atentatet mafioze’,komente e diskutime nga Qyno,Dervishi,Bajrami,Abilekaj e Vishaj
13/05 01:44
Dervishi: Krimi është sofistikuar, familjet mafioze nuk preken, përgjegjëse është politika
13/05 00:42
Muzhaqi dhe Qyno i përgjigjen Braçes: Bëjnë deklarata ndërkohë që modelin e sjellin të fortët
12/05 23:15