Cilat janë 7 dashuritë e mëdha të Dren Abazit në karrierën muzikore të tij? E Diell 19/09/2021
19/09/2021 18:32

I ftuar: Dren Abazi - Kantautor Moderatorë: Ervin Kurti & Alesia Bami Kutia e muzikës simbolizon fëmijërinë, kujtimet dhe momentet më të bukura të jetës së njeriut përgjatë formimit të tij. Tanimë përgjigjet e artistit/artistes nuk do të jenë më ato tipiket dhe tradicionalet, as përmes fotove e as përmes objekteve, por përmes muzikës. Një këngë që ka shënjuar në fëmijërinë, adoleshencën, fillimet e karrierës, kulmin e saj, në episode të sikletshme apo detaje të pathëna më parë nga ikona të muzikës, idhuj apo vetë ata me krijimtarinë e tyre.

Alfred Cako jep parashikimet e tij se çfarë do të ndodhi në vitin 2022. E Diell 24/10/2021
24/10 19:30
Alfred Cako: Motorristi që vrau Santon është eleminuar në Maqedoni E Diell 24/10/2021
24/10 19:30
Vrasja e familjes Burenkov, çfarë fshihet pas? Cako, Mane, Kollcaku dhe Zeka E Diell 24/10/2021
24/10 19:30
Hëna ndikon në madhësinë e trurit të njeriut. Ja deklarata e Alfred Cakos E Diell 24/10/2021
24/10 19:30
Parashikimi i Cakos: Në vitin 2022 do të ketë shkëmbime mes Kosovës dhe Serbisë E Diell 24/10/2021
24/10 19:30
Cako: Anija kozmike “Apollo 15” është përplasur, s’mbërriti kurrë në hënë E Diell 24/10/2021
24/10 19:30
Amerika dhe Rusia në “luftë”… Kosova në anën e Rusëve? E Diell 24/10/2021
24/10 19:30
E zbulon Cako: Intervista e Sokol Olldashit, 20 milion euro ishin pjesë e… E Diell 24/10/2021
24/10 19:30
Agjentura Ruse në Shqipëri… Ja e vërteta e 4 rusëve qe humbën jetën në Qerret E Diell 24/10/2021
24/10 19:30
Teoritë Konspirative rreth hënës: Është e sheshtë dhe drita e saj krijon… E Diell 24/10/2021
24/10 19:30
Milaim Zeka thumbon Alfred Cakon, plas debati midis tyre E Diell 24/10/2021
24/10 19:30
E vërteta e Cakos rreth 4 rusëve që ndërruan jetë në Qerret… Kush ishin ata? E Diell 24/10/2021
24/10 19:30
Ekskluzive, Alfred Cako sjell fakte rreth hënës të pa dëgjuara kurrë më parë E Diell 24/10/2021
24/10 19:30
Ina Kollçaku: Më shumë se 50% e botës në depresion? Çfarë po ndodh? E Diell 24/10/2021
24/10 19:30
Bomba e Cakos: Lulzim Basha u zhduk 9 ditë, e rrëmbyen në një bazë në Kroaci E Diell 24/10/2021
24/10 19:30
Parashikimi i Cakos: Shumë shpejt Mali i Zi do të futet në luftë civile E Diell 24/10/2021
24/10 19:30
Episodi i plotë: E Diell 24 Tetor 2021 Entainment Show
24/10 19:30
Bomba e Alfred Cakos: Rusët do të bejnë atentat ndaj Sali Berishës E Diell 24/10/2021
24/10 19:30
Top Channel/ Basha: PD do të propozojë një paketë të plotë ndryshimesh kushtetuese
24/10 18:37
Çiljeta Xhilaga rikthen hitin “Tekila” E Diell 24/10/2021
24/10 18:37