“Champions”, luhen play off-et e para
17/08/2011 11:30

U luajtën ndeshjet e para play off të Ligës së Kampioneve. Kryendeshja e ditës, ajo mes Arsenalit dhe Udinezes u mbyll me fitoren minimale të topcinjve, 1-0.