Çfarë thotë inteligjenca artificiale, ja si del shqipëria në EURO24 – Procesi Sportiv
11/06/2024 00:00

Kombëtarja, pritje madhështore në Gjermani. Ja si do të luajë Shqipëria kundër Italisë. Silvinho do ti besojë formacionit që na kualifikoi në eliminatore. Italia me shumë dyshime për ndeshjen e parë por mbetet favorite. 4 ekipe shqiptare në Champions League. Moderatorë Edi Manushi dhe Alesia Bami Kryeredaktor Glenti Nallbani Me pjesmarrjen e Gëzim Sinemati, Redi Jupi, Lorenc Jemini, Kostandin Pula, Perparim Kabo, Artan Hoxha, Mentor Zeqja, Paola Avdulaj, Armela Shabi, Pal Dreshaj.

Rriten kuotat, ja pse Shqipëria e Silvinhos tremb Italinë e Spaletit – Procesi Sportiv
11/06 00:15
Çfarë thotë inteligjenca artificiale, ja si del shqipëria në EURO24 – Procesi Sportiv
11/06 00:00
Shqipëria dhe Italia, ja dallimet sipas Përparim Kabos – Procesi Sportiv
11/06 00:00
Ja skuadra shqiptare që doli kampion në Malin e Zi, flet presidenti – Procesi Sportiv
11/06 00:00
Modelja shqiptare e lindur në Itali bën parashikimin e madh – Procesi Sportiv
11/06 00:00
Redi Jupi jep formacionin, ja si do luajme me Italinë – Procesi Sportiv
11/06 00:00
Habit Redi Jupi: Italia dhe Shqipëria, lojtarët tanë janë më të mirë – Procesi Sportiv
11/06 00:00
Artan Hoxha: Ja frika e madhe tek Kombëtarja – Procesi Sportiv
11/06 00:00
Pse Armando Broja nuk mori asnjë pasim me Azerbaxhanin? – Procesi Sportiv
11/06 00:00
Shqipëria ndez motorin, 3 gola në miqësore, Broja, Asani dhe Muçi janë gati – Procesi Sportiv
04/06 01:22
Skenari i europianit, Jupi: Ja çfarë na favorizon kundër Spanjës – Procesi Sportiv
04/06 00:32
Grup në Kombëtare! Flet ish-futbollisti: Bare dhe Uzuni janë djem… – Procesi Sportiv
04/06 00:30
Silvinhno fshiu rrënjët e futbollit shqiptar, shpërthen gazetari – Procesi Sportiv
04/06 00:24
Silvinho asnjë komunikim me Cikalleshin, Baren dhe Uzunin – Procesi Sportiv
04/06 00:19
Redi Jupi: Hoxha ndeshje e mirë, europiani do jetë tjetër – Procesi Sportiv
03/06 23:58
Gabriela Arapi: Dua një fëmijë, ja ku dua të jetoj – Procesi Sportiv
03/06 23:47
Pallua apo palloi, Gabriela Arapi kapet në befasi – Procesi Sportiv
28/05 00:00
Akuzat e rënda të Olsi Ramës! Sinemati: Doli si vëllai i k… – Procesi Sportiv
28/05 00:00
Egla Ceno dhe Egnatia, ja lidhja e fortë mes tyre – Procesi Sportiv
28/05 00:00
Redi Jupi: Ja gabimi i Silvinhos me listën – Procesi Sportiv
28/05 00:00