Çfarë ndodhi me policin? Një efektiv qëllon kolegun, tjetri qytetarin, detajet | Breaking Top News
24/05/2022 11:17

"Breaking" është emisioni më i ri informativ në Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në kohë reale. Çdo ditë nga e hëna në të premte, nga ora 09:00-12:00, në një transmentin maratonë me moderatoren Elisa Gjerani, publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit nga vendi, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen diskutime në studio dhe lidhje live me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj.

Deklarata e fortë: Ja kush e rrëzon qeverinë e Ramës dhe Veliajn nga Bashkia | Breaking Top News
28/06 14:13
Gati helikopterët e emergjencave civile për zjarret e verës? E zbulon Cako | Breaking Top News
28/06 13:41
Jeta e vajzave në kampet e internimit/ Regjisori zbulon detajet e dokumentarit | Breaking Top News
28/06 13:09
Makthi i zjarreve të verës, metodat e shpëtimit/ Flet përgjegjësi | Breaking Top News
28/06 13:03
‘Shqipëria s’mund të shitet si Maldives, ja vlerat turistike që ka’, Blerina Ago | Breaking Top News
28/06 12:58
‘Paratë janë pasrtuar dhe më përpara’, Koti për projektligjin e amnistisë fiskale |Breaking Top News
28/06 12:14
Çfarë do prodhojë protesta e 7 korrikut? Zbulon gjithçka deputetja e PD | Breaking Top News
28/06 12:13
Deputetja e PD: Reformat i japin Ramës Bashkitë në tavolinë! | Breaking Top News
28/06 12:11
Beteja e Veliaj-Meta për Bashkinë e Tiranës, rezultati surprizues! Analiza | Breaking Top News
28/06 12:09
’10 politikanë nga PS e PD brenda në një qeli’ ja lëvizja e SPAK sipas analistëve |Breaking Top News
28/06 12:09
‘Përveç Metës, Veliaj i palos të gjithë kandidatët për Tiranën’, Lesi | Breaking Top News
28/06 12:05
Detaje nga protesta e 7 Korrikut/ Reformat i japin Bashkitë Ramës -Koti | Breaking Top News
28/06 11:58
‘Rama u fry si kaposh, nuk tregoi dinjitet’ Abilekaj kundërshton Lesin | Breaking Top News
28/06 11:57
‘Partia e re e Bashës në favor të Ramës’, Lesi e Abilekaj shtojnë dyshimet | Breaking Top News
28/06 11:57
‘Rama po luan, ka probleme të rënda në qeverisje’, zbërthen gjithçka Lesi | Breaking Top News
28/06 11:55
A do ta kalojë Berisha sprovën e 7 Korrikut? Diskutojnë Lesi dhe Abilekaj | Breaking Top News
28/06 11:53
‘Rama i gëlltit bashkë me këpucë’, Lesi për koalicionin PD-LSI | Breaking Top News
28/06 11:53
Lesi: Kjo opozitë nuk e frikëson Ramën, duhet një frymë e re… | Breaking Top News
28/06 11:48
As Berisha, Meta dhe as Basha, ja fryma e re që shpëton PD dhe mposht Ramën | Breaking Top News
28/06 11:46
Tirana, Elbasani e Durrësi, në sprovë për protestën/ Çfarë pritet më 7 korrik | Breaking Top News
28/06 10:40