Çfarë hante Nexhmije Hoxha në burg? Ish-gardiania: Më vinte gjynah/ Ftesë në 5
15/12/2022 17:30

Vera, 53 vjecarja qe ndihet si 36! Nga gardiane burgu në “ Jasha Habibi” ne Londer. Ja kujtimet nga femijeria per pasionin e saj me te madh "Ftesë në 5" programi i pasdites me tema nga aktualiteti i ditës, me qasje nga familja dhe socialja. Personazhe të momentit, të njohur e të panjohur që tërheqin vëmendjen me diçka të veçantë, histori njerëzore që përcjellin mesazhe të rëndësishme! Të gjitha sjellë në formën më të natyrshme e më të lirshme ku çdokush mund të argëtohet pasditeve në divanin e shtëpisë, nga e hëna në të premte ora 17:00.

“Burrat që luajnë lojën” Kë vuri në lojë shkrimtari? – Ftesë në 5, Pjesa 3
15/04 18:30
“Mashtrohen meshkujt”, Bieta ja pret: “A më raftë pika”, të qeshura në studio- Ftesë në 5
15/04 18:28
Tradhti nëse bie mbi “gjoksin e një gruaje”? Përgjigjja që habiti studion – Ftesë në 5, Pjesa 2
15/04 18:25
“I ka bërë reaksion virgjëria”, nxehet debati në studio! – Ftesë në 5
15/04 18:10
E donte gruan të virgjër, ajo e la 10 vjet më vonë! Ja çfarë ndodhi… – Ftesë në 5, Pjesa 1
15/04 18:08
“Kur ndahen gjejnë dashnorët e njëri- tjetrit”, plas debati në studio – Ftesë në 5
15/04 18:01
E mërzitur, kampionia e botës: Do te punoj në shtëpi bari sepse… – Ftesë në 5, Pjesa 3
12/04 18:15
Burrat më të diskriminuar, por gratë “degdisen” në cepa pas rikthimit në punë – Ftesë në 5, Pjesa 1
12/04 18:03
Nuk do ta besoni pse diskriminohen më tepër shqiptarët! – Ftesë në 5, Pjesa 2
12/04 18:03
Komuniteti rom & egjiptian më të diskriminuarit! Çfarë hasin punëtorët e pastrimit në vend?
12/04 18:00
Çudi në Shqipëri! Numri më i lartë i ankuesve janë burrat dhe jo gratë…- Ftesë në 5
12/04 18:00
“Ministria e arsimit në shkelje të rëndë të ligjit!”, sportistja plas të vërtetën- Ftesë në 5
12/04 17:59
Iliri gati të lërë Italinë për të punuar në Shqipëri! “Do nis një kurrikum te zotrinjtë”- Ftesë në 5
11/04 18:28
Bieta nuk kursehet! Biznesmenët irritohen, përplasje në studio!- Ftesë në 5
11/04 18:28
Thirrja për bizneset: Do të falimentoni nëse nuk rrisni pagat! – Ftesë në 5, Pjesa 3
11/04 18:26
“Po e bëni fushë me lule!” I ftuari “ironi” me sipërmarrësit e turizmit… – Ftesë në 5, Pjesa 2
11/04 18:24
1 kamerier për 55 turistë! Eksperti thirrje urgjente për turizmin… – Ftesë në 5, Pjesa 1
11/04 18:15
Përplaset Iliri me Enin! 800€ për kamarier profesionist?Hidhet Bieta: Punojnë në 40 gradë-Ftesë në 5
11/04 18:09
“Ky banor del të shtunën, bëri autogol!” Ja cili është … – Ftesë në 5, Pjesa 3
10/04 18:15
Edi i zhgënjyer nga Egla! “S’më pëlqen më, i foli shumë keq Arbër Hajdarit”- Ftesë në 5
10/04 18:02