Bushati-Baton Haxhiut: Po relativizoni një monstër që do vi të na përdhunoje në shtëpi
25/05/2020 23:26

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

“Ku shkojnë këta për të mbështetur Ramën”, batuta dhe replika mes Bolinos, Sejaminit dhe Bushatit
13/07 21:58
Sharlatane, kanë votuar si letra higjenike të Ramës. Bushati shpërthen ndaj deputeteve të Opozitës
13/07 21:56
Shabani i nxjerr “sekretin” Bashës: Na premtoi lista të hapura, ja çfarë na tha tjetër
13/07 21:51
Abilekaj: Rama ka prishur rregullat e lojës, nuk është problemi i opozitës dhe Bashës
13/07 21:50
Shabani: Marrëveshja e 5 Qershorit është rrëzuar por në Parlament do të votohet
13/07 21:46
Bolino: Nëse hapen listat, hiqen koalicionet parazgjedhore
13/07 21:44
A është prishur marrëveshja politike e 5 Qershorit? Abilekaj dhe Bushati thonë Po
13/07 21:43
Open- “Vetëflijimi i familjes Josifi”- flasin Redi Shehu, Akil Pano, Iris Luarasi, Neli Demi
10/07 03:25
A ekziston koronavirusi? Edmond Mara: Mendoja pse nuk më zë mua por ishte një Ferr
10/07 01:26
U shërua nga koronavirus, Mara tregon peripecitë disa ditore me 127-tën, dhe mjekët e urgjencës
10/07 01:24
Gjermeni: Situata në Infektiv është shumë e rëndë, Alimehmeti: Nuk treguam kujdes
10/07 00:25
Çfarë ndodh në Infektiv? Infektologia Gjermeni: Na ndodh të përlotemi për pacientet
10/07 00:23
Mjeku në Parma: Shifrat në Shqipëri po më kujtojnë Italinë, ilaçi më i mirë është parandalimi
10/07 00:20
Kërkesa e mjekut Shpëtim Baçi: Duhen ndaluar mbrëmjet e maturës dhe dasmat
10/07 00:18
Pastori Pano: Shpirti është i pavdekshëm, nga trupi do ndahemi një herë e përgjithmonë
10/07 00:16
Nuk ushqehej që nga Viti i Ri, Mjeku psikiatër Demi: 52 vjeçarja të ushqehet në mënyrë të detyrueshme
09/07 23:09
Iris Luarasi: Mendimi kritik është i domosdoshëm në shkolla, diskutime mes të ftuarve
09/07 23:06
Fotografia dhe piktura e babait te vetëvrarë, Andi Bora nxjerr të tjera materiale nga familja Josifi
09/07 23:02
Redi Shehu flet për sektet fetare në Shqipëri, Kulla: Të hapen dosjet e vjetra
09/07 22:48
Ilir Kulla: Dëshmitarët e Jehovait më përplasen me SHBA-të, ja çfarë thotë neni 24
09/07 22:37