Burrat kërkojnë urdhër mbrojte ndaj fëmijëve që i rrahin/ Wake Up
26/05/2023 10:07

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku

Pallati rrëzohet me gjithë banorët brenda/ Wake Up
30/05 11:01
Më mirë të jesh fëmijë i vogël apo me motra dhe vëllezër?/ Wake Up
30/05 11:01
Veshi i majtë i duhuri për të bërë “thashetheme”/ Wake Up
30/05 11:00
2 muaj shtrirë në shtrat, puna më e re që paguhet 18 mijë euro/ Wake Up
30/05 10:59
Mos bini pre e mashtrimeve për viza pune, thirrje institucioneve shqiptare/ Wake Up
30/05 10:54
“Erdhi më kërkoi të shkonte në Angli”, ish deputi rrëfen rastin/ Wake Up
30/05 10:54
2 mënyrat për të ikur në Angli, çfarë duhet të bëni/ Wake Up
30/05 10:53
Ish-deputeti: Institucionet nuk funksionojnë, shqiptarët po mashtrohen me vizat/ Wake Up
30/05 10:52
Ish-deputeti Gjoni: Shqiptarëve ju zhvaten mijëra euro për të ikur jashtë shtetit/ Wake Up
30/05 10:50
Ish-deputeti Gjoni: Lista e profesioneve që do të ofrojnë viza pune në Britani/ Wake Up
30/05 10:50
Trend në rritje i shqiptarëve që ju refuzohen vizat për Britani/ Wake Up
30/05 10:41
Realizoi sfilatë në Parlamentin Europian për të drejtat e njeriut, ja çfarë ndodhi/ Wake Up
30/05 10:12
Si të riciklojmë veshjet që kemi në dollap pa harxhuar lekë?/ Wake Up
30/05 10:09
Stilistja që kërkon të ndryshojë botën: Përse vendosa t’i jap veshjet vetëm me qira/ Wake Up
30/05 10:07
Moda e shpejtë sot, por si të mbrojmë tokën nga pasojat? / Wake Up
30/05 10:06
“Shtrak-Shtruk”, loja e preferuar e shqiptarëve/ Wake Up
30/05 09:47
Louise Xin, aktivistja dhe stilistja e parë në botë që jep veshje vetëm me qira/ Wake Up
30/05 09:40
Tensionohet situata në Veri të Kosovës. Lavrov: Një shpërthim zemër të Europës pritet…/ Wake Up
30/05 09:32
Shenjat më fotozhenike të horoskopit; luani, peshorja, shigjetari dhe binjakët/ Wake Up
30/05 09:31
Mos po shpenzojmë më shumë se ç’duhet për t’u veshur e për t’u dukur?/ Wake Up
30/05 09:26