Bumçi ‘Foltorja’ e Berishës në interes të shoqërisë,sjell shpres pasi siç jemi s’kthehemi në pushtet
23/09/2021 21:43

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – ” Rënia e Vetëvendosjes”, debate dhe diskutime mes Andi Bushatit e Adri Nurellarit
19/10 01:02
Paralajmërimi i frikshëm i Karamuços: Shqipëria si fushëbetejë e agjenturave të huaja
18/10 22:47
Kasapi: Si ka mundësi që të gjithë anëtarët e familjes ruse vdiqën në të njëjtën kohë?
18/10 22:46
Vdekja e turistëve Rusë, Anila Hoxha: Ja çfarë më ka bërë përshtypje Në të gjithë këtë histori
18/10 22:45
Vdekja e Rusëve, Av. Meminaj: Nëse kanë dorë “agjenturat”, Shqipëria nuk e zbardh dot
18/10 22:45
Karamuço shpjegon vdekjen me “vektorë të padedektushëm”, e lidh me profilin e njërit prej viktimave
18/10 22:44
Eksperti Karamuço: Fakti që njëri prej viktimave ka një profil të lartë ushtarak, ndryshon hetimet
18/10 22:42
Kush ishin 4 Rusët, çfarë profesioni kishin? Kasapi: Burri ishte ish-Gjeneral ushtrie, dyshimet
18/10 22:41
Vdekja e mistershme e turistëve Rusë, Kasapi: Dyshohet se mund të ketë parur rrjedhje gazi
18/10 22:24
Çfarë ndodhi me 4 turistët Rusë? Anila Hoxha: Trupat nuk u gjetën brenda në pishinë por pranë saj
18/10 22:24
Cilët pritet të jenë fituesit në raundin e dytë te zgjedhjeve në Kosovë?Flasin Bushati dhe Nurellari
18/10 21:56
Bushati: Nē 8 muaj nuk kam dëgjuar akuza për korrupsion ndaj Qeverisë Kurti, Nurellari bie dakord
18/10 21:56
Ka zhgënjyer Kurti apo ka motivuar Opozita? Bushati: VV detyroi të gjitha partitë të ndryshojnë
18/10 21:54
Roli i vaksinimit në rezultatin e zgjedhjeve në Kosovë, Bushati debaton me Nurellarin
18/10 21:53
A dështoi Vetëvendosja në Kosovë? Bushati: Mbetet sërish forcë e parë, ja si u nda vota
18/10 21:33
Zgjedhjet në Kosovë, Adri Nurellari: Shpërthim i “tullumbaces” së Vetëvendosjes, dështuan
18/10 21:32
Open – “Rama-Basha, oligarkët në mes”, Ervin Salianji dhe Mërtiri përballë Bushatit dhe Hilës
15/10 02:27
Salianji-Bushatit: po më dhe lajmin që Bashën e kanë marrë peng Amerikanët, unë gëzohem
14/10 23:42
Paralajmërimi i Kajsiut: Kushtetuesja mund ti japë të drejtë Opozitës për komisionin “Beketi”
14/10 23:25
Rama ka ndarë para me Beketin për Agonin? Hila: Fantapolitikë, Salianji: Realpolitikë
14/10 23:23