Buçi çmendet nga kërcimi që Erika i bën Muratit… – Ep. 144 Përputhen 12/04/2024
13/04/2024 09:28

Erika çon në limite Buçin, kërcimi i Erikës me Muratin e bën atë të çmendet. Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime.

Xhelozia mes vajzave arrin kulmin në Përputhen – Ep. 174 Përputhen 24/05/2024
25/05 09:12
Zbulohen detaje nga finalja e madhe e Big Brother VIP – Shqipëria Live
25/05 09:12
24 orë nga Finalja e BBV, studio kthehet në tifozeri! Habisin familjarët me deklaratat
25/05 09:12
Ky është takimi me i keq në historinë e Përputhen – Ep. 172 Përputhen 22/05/2024
23/05 09:42
Edicioni Informativ, 22 Maj 2024, Ora 15:00
23/05 09:42
Edicioni Informativ, 22 Maj 2024, Ora 19:30
23/05 09:41
Çfarë e trazoi studion sot?! Debate të ashpra mes djemve – Ep. 171 Përputhen 21/05/2024
22/05 09:23
Ilnisa Agolli i përgjigjet Meritonit për bebushin dhe martesën! “E çmoj, e duartrokas”! – Wake Up
22/05 09:22
Edicioni Informativ, 21 Maj 2024, Ora 19:30
22/05 09:21
Roela vesh fustanin e nusërisë në Përputhen – Ep. 170 Përputhen 20/05/2024
21/05 09:26
Nga fituesi, tek takimi me burrin, veshjet dhe ankthi, flet Françeska – Shqipëria Live
21/05 09:26
Edicioni Informativ, 20 Maj 2024, Ora 19:30
21/05 09:24
Publikohen mesazhet me Erjola Doçit dhe Romeo Veshaj: Dua të martohemi bashkë! – E Diell
20/05 09:11
Alfred Cako zbulon çfarë fshihet pas rënies së euros! Një planet po i afrohet tokës – E Diell
20/05 09:10
“Puthe ose grise”- Çfarë i bën Erjola Doçi fotos së Romeo Veshaj? – E Diell
20/05 09:09
Blero befasohet nga Afrona në studio! ARSYEJA e fortë e ndarjes… – S’e Luan Topi
19/05 09:09
Edicioni Informativ, 18 Maj 2024, Ora 12:00
19/05 09:08
Shqiptari që vrau shqiptarin Marko Boçari – Gjurmë Shqiptare
19/05 09:08
Kjo nuk pritej, Klaudia puth në buzë Xhebron – Ep. 169 Përputhen 17/05/2024
18/05 09:29
“BOMBAT” e Karamuços: 2 drejtues të lartë policie mes të arrestuarve, ka emra të tjerë… – Top Talk
18/05 09:29