Bruno gatuan për Efin, Fjori ja merr nga goja – Përputhen PRAPASKENA
18/01/2022 08:00

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Antonela rikthehet në program, dhe bën rrëmujë studion… – Përputhen, 18 Maj 2022
19/05 09:39
Top News- Atentat kundër Erdogan në Stamboll/I armatosuri tenton të hyjë në vilën e presidentit
19/05 09:39
Flirt & tradhti, flet Ema Andrea! Takimi Bora-Donald, Antonela zbulon reagimin e Beatrix -Goca & Gra
19/05 09:38
Puthjet në buzë me Atdheun, rikthehet Sara! Skandali me Antonelën, flet Loko- Përputhen, 17 Maj 2022
18/05 09:17
Top Channel/Erdogani Suedisë: Mos guxoni të vini këtu, ministrja “i hedh në fytyrë” aplikimin!
18/05 09:17
Sara rikthehet dhe tregon ndjesitë e puthjeve në buzë me Atdheun – Përputhen, 17 Maj 2022
18/05 09:16
Ina Kollçaku dhe Alvisa, rikthehen e tregojnë të pathënat në program – Përputhen, 16 Maj 2022
17/05 09:29
Top Channel/Rusia “një ari i plagosur”, Ukraina: Humbje dërrmuese, por do të sulmojë përsëri!
17/05 09:29
Top Channel/”President, ne jemi këtu”: Ukrainasit mbërrijnë në kufi me Rusinë, mesazh Zelenskit!
17/05 09:29
Gjyqi “Mevlan-Efi”, ja debati që kaloi limitet…E Diell 15/05/2022
16/05 09:23
Mevlani i kërkon falje Efit,sepse është në një lidhje tjetër? E Diell 15/05/2022
16/05 09:23
Top Channel/Rusia po humbet edhe në Donbas, NATO: Luftën e fiton Kievi!
16/05 09:23
Shqiptari që bëri 43 vjet burg deri në vdekje – Gjurmë Shqiptare
15/05 09:06
Top News – Baza ruse në zemër të Evropës / Kaliningradi, nga ku raketat godasin kudo në kontinent
15/05 09:06
Top News – Grushti i shtetit ka filluar! / Vladimir Putin rrëzohet deri në fund të vitit
15/05 09:06
Zbrazet studio, sot përfundojnë të gjitha ngjarjet e sezonit – Përputhen, 13 Maj 2022
14/05 09:13
Më lër të flas/ Mc Kresha, Lyrical Son & Adrola Dushi siç nuk i keni parë ndonjëherë
14/05 09:12
Më lër të flas/ Mc Kresha, Lyrical Son & Adrola Dushi siç nuk i keni parë ndonjëherë
14/05 09:12
Nuk e prisnim, Alesja i kërkon Neritanit të njihen jashtë dhe dalin bashkë – Përputhen, 12 Maj 2022
13/05 09:17
Top News – Ukraina në kundërsulm / Po rimerr shpejt territoret në lindje
13/05 09:16