Breaking | Pjerin Ndreu shpërthen ndaj Voltana Ademit, nxjerr sheshit gjithçka | Top News
17/06/2021 18:22

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni.

Breaking | Spartak Ngjela ‘kritikon ashpër takimin’ Rama-Vuçiç-Zaev, ja arsyeja | Top News
30/07 19:01
Breaking | Nxehje gjakërash, fakte ekskluzive dhe përgjigja e çdo dileme – Best Of | Top News
30/07 18:41
Breaking | ‘Nuk bëhesh fitues Olimpiade duke qëndruar në Instagram’ Fidel Ylli | Top News
30/07 14:46
Breaking | ‘Lidhje direkte nga Tokyo me Fidel Yllin, për lojërat olimpike Tokyo 2020’ | Top News
30/07 14:46
Breaking | ‘Të miturit e dënuar’ Karameta zbulon instuticionin që do trajtohen | Top News
30/07 14:30
Breaking | ‘Fenomeni i emigracionit kryesohet nga meshkujt’ Spaho | Top News
30/07 14:22
Breaking | ‘Të rinjtë azilantë bien pre e mashtrimeve’ Xhaho zbulon pasojat | Top News
30/07 14:22
Breaking | ‘Prindërit i largojnë fëmijët jashtë për një jetë më të mirë’ Xhaho | Top News
30/07 14:21
Breaking | Zv.Ministri i Drejtësisë flet për ngërçin e të burgosurve shqiptarë në Angli | Top News
30/07 14:03
Breaking | Këmbanë alarmi! ‘Pandemia largoi të rinjtë, shtohet numri i azilantëve’ | Top News
30/07 13:52
Breaking | Rama ‘Kopshti i ri i Marqinetit, gati për fëmijët në sezonin e ri’ | Top News
30/07 13:37
Breaking | ‘Rama-Vuçiç, batuta dhe shikime miqësie’ Ngjela analizon sjelljet | Top News
30/07 13:27
Breaking | Ngjela ‘Ja goditja e fortë që Rama i dha Kurtit te Ballkani i hapur’ | Top News
30/07 13:27
Breaking | Spartak Ngjela parashikon ‘luftra ballkanike’ nuk beson tek bashkimi | Top News
30/07 13:26
Breaking | Ngjela ‘Marrëdhëniet Serbi-Kosovë, turp historik’ | Top News
30/07 13:26
Breaking | Ngjela ‘Ja pse Rama i bëri thirrje Malit të Zi dhe Bosnjës në tryezë’ | Top News
30/07 13:25
Breaking | ‘Kosova po vetizolohet me refuzimin e Open Ballkans’ Nurellari | Top News
30/07 13:02
Breaking | Spartak Ngjela i ‘tërheq veshin’ Ramës ja gabimi që bëri te ‘Ballkani i hapur’ | Top News
30/07 12:32
Breaking | “Ballkani i hapur” deklaratat e forta dhe marrëveshjet miqësore që prodhoi… | Top News
29/07 20:08
Breaking | Rama ‘Boll! Çfarë të keqe do të kishte për Kosovën nëse…’ | Top News
29/07 15:57