Breaking | ‘Njihemi mirë bashkë’ del zbuluar! Plas debati i fortë mes të ftuarve…| Top News
10/06/2021 23:34

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni.

Breaking | Shan dhe fyen deputetët, moderatorja i kthehet keq, plas debati | Top News
11/06 18:06
Breaking | Meta ‘Ja kush më përfshiu në fushatë’ sqaron gjithçka | Top News
11/06 15:54
Breaking | Veliaj me çantë shpine… me sportivitet hap sezonin turistik! | Top News
11/06 15:53
Breaking | Ja si politika dhe arti bëhen bashkë për të çelur sezonin turistik | Top News
11/06 15:46
Breaking | ‘Udhërrëfimi turistik në Gjirokastër’ flet pedagogia Sinani | Top News
11/06 15:46
Breaking | Manastirliu ‘Ulim moshën e vaksinimit…’ | Top News
11/06 15:46
Breaking | Moti në fundjavë për ju që keni planifikuar pushime | Top News
11/06 15:11
Breaking | Qyteza mes liqeneve që po ‘thith’ turistë… lidhje nga Belshi | Top News
11/06 15:09
Breaking | ‘Shkrirja’ e numrit të gjykatave, avokati Lena thirrje për KLGJ | Top News
11/06 15:05
Breaking | ‘Krisja’ mes marrëdhënies PD-LSI pas zgjedhjeve, flasin Dogjani dhe Jakaj | Top News
11/06 15:03
Breaking | ‘S’mund të sjellësh gjithë të burgosurit në Tiranë’ Lena zbulon problematikat | Top News
11/06 14:59
Breaking | Moderatorja debaton me të ftuarin, Jakaj ‘shan parlamentin’ | Top News
11/06 14:40
Breaking | Quajti deputetët ‘bagëti’, moderatorja i kthehet keq Jakajt | Top News
11/06 14:36
Breaking | ‘Grupet kriminale, i kam parë…’Dogjani shpreh shqetësimet ndaj zgjedhjeve | Top News
11/06 14:35
Breaking | Grida Duma ‘Vendimet e Amerikës-Jam pro!’ | Top News
11/06 14:03
Breaking | Grida Duma flet për Berishën, ja çfarë mendon për deklaratat e tij | Top News
11/06 14:03
Breaking | Grida Duma reagon për shkarkimin e Metës nga Kuvendi! | Top News
11/06 13:37
Breaking | Grida Duma e thotë troç ‘Basha nuk i njeh si kundërshtarë sfidantët’ | Top News
11/06 13:36
Breaking | Provimi matematikës shpërndahet në rrjete sociale! | Top News
11/06 13:34
Breaking | ‘Masakra elektorale’ Basha kthen kokën pas, tregon qëllimin për Ramën | Top News
11/06 13:33