Breaking | Ngjela ‘Ja pse Rama i bëri thirrje Malit të Zi dhe Bosnjës në tryezë’ | Top News
30/07/2021 13:25

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni. Çdo ditë nga ora 10:00-14:00 në një transmentin maratonë publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit në vendin tonë, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen lidhje me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj.

‘Thirrja e fundit për Ramën’ vajzat e çiftit Dizdari ‘qajnë’ mbi letrën e hapur | Breaking Top News
27/09 12:41
Llalla dhe Mediu në “grackë” Ngjela parashikon gjykime të bujshme | Breaking Top News
24/09 18:36
Andi Lila zbulon për ‘kë i rreh zemra’ mes politikës dhe sportit! | Breaking Top News
24/09 17:11
‘Truri do lidhet me internetin, ndryshon njerëzimi’analizojnë Kallanxhi & Pinderi |Breaking Top News
24/09 17:10
Alarmohen punonjësit e burgut, shpërthen zjarri në Vlorë, lidhje direkte | Breaking Top News
24/09 16:56
‘Të pasurit do jetojnë më gjatë, ja si do ndikojë teknologjia’ Pindari | Breaking Top News
24/09 16:55
Nga Ismail Kadare, Ermonela Jaho deri te politikanët, detaje nga ekspozita me foto|Breaking Top News
24/09 16:54
Godet Ngjela ‘Punë e madhe, Llalla s’ka kapacitet, nuk kupton çfarë e pret’ | Breaking Top News
24/09 16:44
Ngjela ‘Llala nga fshati Gramshit vjen këtu e bën kërdinë’ | Breaking Top News
24/09 16:35
‘Berishës iu mblodhën vetëm 40veta’ Ngjela flet për turet | Breaking Top News
24/09 16:35
Ngjela shpërthen në të qeshura ‘Rama me Sorosin, tallet me Berishën’ | Breaking Top News
24/09 16:34
Ngjela zbulon detajin ‘Basha përjashtoi Berishën, por ja çfarë iu shpëtoi…’ | Breaking Top News
24/09 16:34
Ngjela ‘Ja çfarë do ndodhë me dosjen e Gërdecit, zbulon të korruptuarit’ | Breaking Top News
24/09 16:33
Habit Ngjela ‘Shtohen akuzat për Llallën, ja çfarë pritet…’ | Breaking Top News
24/09 16:33
Godet Ngjela ‘Punë e madhe, Llalla s’ka kapacitet, nuk kupton çfarë e pret’ | Breaking Top News
24/09 16:32
Ku po kërkon Llalla azil politik? Ngjela zbulon sekretin! | Breaking Top News
24/09 16:32
‘Oreksi vjen duke ngrënë’ Ngjela paralajmëron gjykime të bujshme! | Breaking Top News
24/09 16:15
Mësimi deri në 4 turne! Nathanaili ‘Nxënësit po drejtohen nga privati’ | Breaking Top News
24/09 15:44
Ndreca pranon se brenda PS ka pakënaqësi nga Braçe te Balla, por ja e vërteta | Breaking Top News
24/09 15:30
Kush pengoi rihetimin e dosjes Gërdeci, e zbulon avokati familjes Durdaj | Breaking Top News
24/09 15:29