Breaking | Ngjarjet që trazuan vendin, politikën dhe kontrollorët e Rinasit… | Top News
08/04/2021 21:00

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni.

Balla takim me banorët në Xhyrë: Beteja kryesore e 25 prillit është Drejtësia
10/04 13:13
Top News – Basha nga Peshkopia/ ‘Uragan i shpresës, e rrënuan dibrën ekonomisht!
10/04 13:08
Basha me intelektualët dibranë: Financime europiane për të arsimuar dhe punësuar rininë
10/04 12:54
“Vaksina ime të shkojë për Suelën”, gazetarja e TCH apelon për personat me aftësi të kufizuar
10/04 12:51
Do të vaksinohen edhe 60 vjeçarët/ Qendrat shëndetësore vijon procesin i vaksinimit të të moshuarve
10/04 12:51
Pukë, në pranga sekseri dhe nën hetim drejtuesi i LSI. Premtonin para për votat
10/04 12:51
Një nga organizatorët e grevës shantazhoi vartësit që nuk pranuan të mbyllin kullën
10/04 12:50
Qeveria vijon masat për të plotësuar vendet bosh në kullën e kontrollit në Rinas
10/04 12:44
Top News – Lekë në këmbim të votes/ Pukë, hetohet drejtuesi i LSI, arrestohet sekseri
10/04 12:36
Aktivistët u kapën me lekë në makinë e akuzohen se po blinin vota, reagon LSI
10/04 12:32
Veliaj me ministren Balluku në Kombinat: Do jetë qyteti i ëndrrave!
10/04 12:01
Meta:Deri më 26 prill jam në Vlorë,ftova për darkë Gjiknurin nuk erdhi! Detyrohet nga Rama të shpifë
10/04 11:49
Top News – Jepet masa e sigurisë për ‘rebelët’/ Avokati i kontrollorëve, ‘ moralisht i dërrmuar’
10/04 11:31
Top News – Porti i ri turistik i Sarandës/ Rama-do realizohet në fund të mandatit të 3-të
10/04 11:23
Top News – Lajm i trishtë! Humb jetën nga covid gazetarja e njohur
10/04 11:13
Manastirliu: Dy ditët e ardhshme vijon vaksinimi masiv në grupmoshën mbi 60 vjeç
10/04 11:06
Top News – Letër 9 institucioneve shtetërore/ Meta ka nivel risku, zbatoni ligjin për zgjedhjet
10/04 11:03
Top News – Tre kontrollorët e ndaluar/ Nis seanca për masën e sigurisë
10/04 10:59
Top News – Balluku, turqit e grekët nuk punuan/ ‘Trafikun ajror po e kontrollojnë shqiptarë’
10/04 10:58
Rama sulmon Presidentin: Meta, kandidat zyrtar i partisë së tij në Vlorë! Bën fushatë skutave
10/04 10:47