Breaking | Mevlani i Për’puthen thyen heshtjen zbulon gjithçka pas deklaratës së Ledjanës | Top News
21/07/2021 09:18

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni. Çdo ditë nga ora 10:00-14:00 në një transmentin maratonë publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit në vendin tonë, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen lidhje me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj.

Top Channel/ Në Turqi shpërthen “ferri”: Viktima nga zjarret, lutjet e fundit -“Nxito biri im”!
31/07 09:09
Top Channel/ Luftanija britanike i afrohet ujrave të saj, Kina nis “grupin e sulmit”
31/07 09:08
Edicioni Informativ, 30 Korrik 2021, Ora 15:00
31/07 09:08
Top Channel/ Nga “një cep në tjetrin”, Kroacia hap urën që lidh brigjet e Adriatikut!
30/07 09:30
Top News – Varrosen nënë e bijë në Gjakovë/ Kosovë, përcillen disa nga viktimat e aksidentit
30/07 09:30
Top Channel/ E panë vetëm tani, asteroidi gjigand po vjen drejt Diellit- ç`do të ndodhë?
30/07 09:30
Top Channel/ 7 minuta: UFO filmohet duke fluturuar në krah të avionit, ndryshon formë!
29/07 10:09
Top News – ‘Ters’ në ditën e shënuar/ Po shkonin të merrnin nusen, përplaset makina
29/07 10:09
Top News-Kërcënoi policinë me armë/ Fation Lika dhe e shkuara e tij ‘e errët’ në itali
29/07 10:09
Top Channel/ Breshëri në tokë si bombardim, “cmendet” moti në Itali- përmbytje e stuhi!
28/07 09:15
Top News – Skena nga fundi i botës… / Pamjet e tmerrshme, stuhia e rërës “përpin” qytetin
28/07 09:14
Top Channel/Tërbimi i natyrës, stuhia e rërës “gllabëron” brenda pak minutash qytetin në Kinë!
28/07 09:14
Top Channel/ “Pasagjerëve iu shtypën duart”, ekspertët për autobusin: Dy shoferë nuk mjaftojnë!
27/07 09:14
Top Channel/ 18 vjeçarja që vdiq në aksident, do niste punë si infermiere në Gjermani
27/07 09:13
Top Channel/ Momenti 3D i tragjedisë së autobusit- tmerri, babai nuk njohu dot fëmijën e tij!
27/07 09:13
Top Channel/ Aksidenti tragjik në Kroaci: Shoferi dhe nëntë pasagjerë kosovarë kanë vdekur
26/07 09:13
Top Channel/ Ekskluzive /Flet i mbijetuari i aksidentit Fidan Hajdaraj: Ndodhi 3 orë pas pushimit
26/07 09:13
Top Channel/Në shtëpinë e shoferit që humbi jetën/ Prej 1 viti punonte me autobusët e “Deva Tours”
26/07 09:13
Top News – Dua Lipa lë pa fjalë restorantin ku drekoi, ja menuja që zgjodhi tek “Sofra e Ariut”
25/07 09:08
Top Channel/Pak sekonda nga tragjedia: Dy avionë rrezikuan përplasjen në aeroportin e Parisit!
25/07 09:08