Breaking | ‘Grupet kriminale, i kam parë…’Dogjani shpreh shqetësimet ndaj zgjedhjeve | Top News
11/06/2021 14:35

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni. Çdo ditë nga ora 10:00-14:00 në një transmentin maratonë publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit në vendin tonë, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen lidhje me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj.

Breaking | Pjerin Ndreu shpërthen ndaj Voltana Ademit, nxjerr sheshit gjithçka | Top News
17/06 18:22
Breaking | Ja si humbi Coca Cola 4 mld dollarë me bursë vetëm për shkak të Ronaldos | Top News
17/06 15:45
Breaking | Batuta e moderatores me gazetarin ‘Paske rënie burse edhe ti me internetin’ | Top News
17/06 15:34
Breaking | 5 mijë vizitorë pret fundjava në Lumin e Shalës | Top News
17/06 15:01
Breaking | Korçë, turizmi malor preferohet edhe në verë | Top News
17/06 14:59
Breaking | Ndërhyhet për herë të parë në portin e Durrësit, Alket Hyseni | Top News
17/06 14:32
Breaking | Revoltimi për Voltana Ademin ‘I ka skaduar mandati, nuk njeh anëtarët e saj’ | Top News
17/06 14:13
Breaking | Plane për pushime, ja parashikimi i motit për fundjavën | Top News
17/06 14:12
Breaking | Shpërthen Pjerin Ndreu ‘Kush është Voltana Ademi që nuk njeh vendimin’ | Top News
17/06 13:59
Breaking | Shkarkojnë Voltana Ademin, ajo e çon çështjen në Gjykatë | Top News
17/06 13:58
Breaking | ‘Biden e quajti vrasës Putin, ja pse u ulën bashkë’ e zbulon Bashkurti | Top News
17/06 13:42
Breaking | Ja sinjali që jep takimi Biden-Putin, e zbulon Shehu | Top News
17/06 13:42
Breaking | ‘Po bëjmë hapa mbrapa, Tritan Shehu flet për negociatat | Top News
17/06 13:23
Breaking | Zbulohen efektet që sjell takimi Biden-Putin/ flet Lisen Bashkurti | Top News
17/06 13:23
Breaking | ‘Krimi më i madh në Shqipëri, trafikimi i njerëzve’ Tritan Shehu | Top News
17/06 13:08
Breaking | Opozita nuk mbështet qeverinë në anëtarësimin e BE! Ja ngërçi që shkakton, Jano| Top News
17/06 11:54
Breaking | Ja pse jemi vonë për anëtarësimin në BE! – Dorian Jano | Top News
17/06 11:49
Breaking | ‘Shqipëria e ndotur’ Burimi zë hundët me dorë dhe komenton gjestin | Top News
17/06 11:45
Breaking | ‘Edhe Basha po t’i fitonte zgjedhjet do t’i hapte negociatat’ Burimi | Top News
17/06 11:45
Breaking | Rama batuta me studentin ‘Ky doli në protestë kundër meje, e njoh’ | Top News
17/06 11:43