Breaking | ‘Fenomeni i emigracionit kryesohet nga meshkujt’ Spaho | Top News
30/07/2021 14:22

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni. Çdo ditë nga ora 10:00-14:00 në një transmentin maratonë publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit në vendin tonë, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen lidhje me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj.

Blendi Fevziu zgjidh ‘fjalëkryqin’ Rama-Basha-Berisha, ja çfarë rrezikon vendi | Breaking Top News
21/09 18:55
Fevziu ‘Rama-Kurti kanë histori dashurie e tensioni mes tyre’ | Breaking Top News
21/09 16:31
Fevziu ‘Palaçollëk, skandaloze ideja që gruaja pronë e burrit’ | Breaking Top News
21/09 16:30
Befason Fevziu ‘Rama me fat, jo me këmishë por ka lindur me pallto’ | Breaking Top News
21/09 16:29
Blendi Fevziu ‘Ja çfarë e dallon Berishën nga Rama’ | Breaking Top News
21/09 16:29
Blendi Fevziu pro ‘Open Balkan’ por ka disa kritika… | Breaking Top News
21/09 16:28
Fevziu zbulon detaje për ‘bashkëqeverisjen e Ramës me Bashën’ | Breaking Top News
21/09 16:27
‘Shkarkimi i Metës’ Fevziu zbulon çfarë pret nga Gjykata Kushtetuese | Breaking Top News
21/09 16:27
Blendi Fevziu ‘E rëndë psikologjikisht, PD e mundur 3herë rresht’ | Breaking Top News
21/09 16:23
Fevziu zbulon çfarë i tha Berishës kur e takoi, pas vendimit të Bashës | Breaking Top News
21/09 16:22
Blendi Fevziu ‘Tërmeti brenda PD, ja çfarë po e rrezikon vendin’ | Breaking Top News
21/09 16:13
Fevziu ‘Nuk e prisja vendimin e Bashës, mendova se do kishin mirëkuptim’ | Breaking Top News
21/09 16:12
‘Sa ishte deputet nuk mori asnjë qindarkë’ Piciri ‘Punova si vullnetarë’ | Breaking Top News
21/09 15:43
Flamur Noka ‘shtrydh’ Bashën me akuza, i nxjerr sheshit të metat | Breaking Top News
21/09 15:36
Flamur Noka zbulon hapur atentatin që ka bërë Lulzim Basha! | Breaking Top News
21/09 15:35
Flamur Noka zbulon hapin e rradhës me në krah Berishën | Breaking Top News
21/09 15:35
Noka ‘Ja ilaçi për të shëruar plagën që i hapi Basha PD’ | Breaking Top News
21/09 15:34
Gjest i rrallë! Piciri sqaron pse nuk pranoi rrogën e deputetit | Breaking Top News
21/09 15:27
Habit Noka ‘Basha i ka ngul thikën PD, po e çon drejt shuarjes’ | Breaking Top News
21/09 15:11
Margariti ‘Ja çfarë më thanë Placido Domingo dhe Ermonela Jaho për TKOB’ | Breaking Top News
21/09 14:57