Botërori i suprizave/Aga: Edhe skuadrat e vogla kanë arritur ta tregojnë veten…|Zona Zero Top News
02/12/2022 21:13

I ftuar sot në Zona Zero ishte gazetari sportiv Alban Aga i cili ka bërë parashikimet për ndeshjet e radhës Brazil-Cameroon dhe Zvicër-Serbi si dhe suprizat e këtij botërori

‘Rama ka korruptuar ish-agjentin e FBI-së për të ‘vrarë’ opozitën’-Albana Vokshi |Zona Zero Top News
08/02 18:49
‘Lindita Nikolla është ‘vegël’ në duart e Ramës’/ Analizon Albana Vokshi | Zona Zero Top News
08/02 18:48
‘Nuk e lëshojmë Parlamentin’/ Vokshi:Rama pas skandalit, duhet të jepte dorëheqjen |ZonaZero TopNews
08/02 18:48
‘Morën vendimin për të na ‘pushkatuar’, si në diktatur’-Albana Vokshi | Zona Zero Top News
08/02 18:48
Sherr në Parlament/ Përjashtohen 8 deputet të PD-së | Zona Zero Top News
08/02 18:47
‘Atentat ndaj pluralizmit’/ Albana Vokshi reagon pas përjashtimit… | Zona Zero Top News
08/02 18:47
Trauma nga tërmeti/ Fazlija rrëfen momentin e largimit nga Turqia | Zona Zero Top News
08/02 18:33
‘Tërmeti ishte aq i fortë sa ishte e pamundur të ndihmonim të tjerët’-Fazlija | Zona Zero Top News
08/02 18:32
‘Minutat e tmerrit’/ Genci Fazlija për tërmetin në Turqi: Ishte i pazakontë | Zona Zero Top News
08/02 18:32
‘Po humbet shpresa’/ Leonard Qyra përshkruan situatën e tmershme në Turqi | Zona Zero Top News
08/02 17:42
Situata kaotike/ Qyra: Ndërtesa të shaktërruara, familjarë që presin me shpresë | Zona Zero Top News
08/02 17:42
Operacioni i kërkim-shpëtimit/ Qyra: Ka shumë ndërtesa të shkatërruara, puna… | Zona Zero Top News
08/02 17:41
Vazhdojnë paslëkundjet e tërmetit/ Cengu tregon vështirësitë e kërkimeve | Zona Zero Top News
08/02 17:40
Situata e tmerrshme në Turqi/ Efektivi shqiptar sjell situatën e rëndë | Zona Zero Top News
08/02 17:40
Emocionuese/Efektivi Cengu rrëfen momentin kur u shpëtua 5 vjeçari nga rrënojat | Zona Zero Top News
08/02 17:39
Serbia njeh Kosovën? Zbulohet çfarë ndodh me pranimit e planit franko-gjerman | Zona Zero Top News
07/02 22:59
Partitë shqiptare në Mal Të Zi/ Sinani: Besoj shumë te mprehtësia e malësorëve… | ZonaZero TopNews
07/02 21:41
‘Partitë shqiptare do të bëhen bashkë kur Ali Ahmeti të shkojë në pension’-Sinani | ZonaZero TopNews
07/02 21:40
‘Kosova është një projekt i madh’/Sinani:Nuk besoj te ‘shashka’ e opozitës për… |ZonaZero TopNews
07/02 21:38
Asociacioni/ Arsim Sinani:Kurti e ‘shtyrdhi’ Zajednicën mirë, më pas nxorri 6 pika |ZonaZero TopNews
07/02 21:37