“Bosët e kokainës” – Kush janë kartelët shqiptarë dhe si kryejnë trafikun në Europë – Top Story
10/11/2021 23:00

Nga kultivimi kanabisit, grupet kriminale shqiptare po imponohen në Evropë me territoret e tyre në biznesin e kokainës. Për herë të parë, disa grupe mafioze shqiptare u bashkuan në një kartel paralel me ato amerikano-latine. Si e ngriti Dritan Rexhepi perandorinë e kokainës nga qelia e burgut, bashkëpunimi me kartelet vendase dhe mafian italiane. Instalimi i grupeve shqiptare në qendrën e kokainës në Ekuador, dërgesat në portin e Durrësit dhe atentatet mes bandave.

“Shqiptarët e varfër” – Mbi 51% e popullsisë, në limitet e vdekjes nga varfëria – Top Story
19/01 23:00
“Rrjedhja e pagave”-Dosja ekskluzive e hetimeve, zbulohen pagat e familjarëve të politikës-Top Story
12/01 23:00
“Viti 2021” – Vrasje dhe korrupsion, ngjarjet më të bujshme që tronditën opinionin- Top Story
29/12 23:00
“Largimi i trurit”- Mijëra profesionistë braktisin Shqipërinë, 140 mln euro kostot – Top Story
22/12 23:00
“Antibiotokët e kafshëve” – Si po infektohemi deri në vdekje, nga ushqimet shtazore – Top Story
15/12 23:00
“Vrasja e vajzave” – Si janë ekzekutuar 110 gra barbarisht, nga partnerët – Top Story
08/12 23:00
“Shqipëria 1 euro” – Si janë zhvatur pronat e shtetit nga një grup oligarkësh – Top Story
01/12 23:00
“Vrasjet në burgjet greke” – Mbi 62 shqiptarë kanë firmosur kontratën e vdekjes – Top Story
24/11 23:00
“Rezart Taçi”- Rrëfim ekskluziv pas 13 vitesh dhe dosja e plotë e pastrimit të parave – Top Story
17/11 23:00
“Bosët e kokainës” – Kush janë kartelët shqiptarë dhe si kryejnë trafikun në Europë – Top Story
10/11 23:00
“Firmat piramidale” – Kush i krijoi dhe ku shkuan paratë, dokumenta ekskluzive – Top Story
03/11 23:00
“Pasuritë e krimit” – Si i rifitojnë kriminelët asetet e sekuestruara nga shteti – Top Story
27/10 23:00
“Gjyqet e Arbitrazhit”-Si janë shitur dosjet nga avokatura e shtetit, dëmi 230 milionë € – Top Story
20/10 23:00
“Viktimat e aksidenteve rrugore” – Si korruptohen ekspertët e policisë nga kompanit e sigurimit – Top Story
13/10 23:00
“Afganët në Shqipëri” – Profilet e tyre, gazetarë, doktorë, pedagogë dhe politikanë – Top Story
06/10 23:00
“Vrasja e Pjerin Xhuvanit” – Detaje ekskluzive nga dosja hetimore, si u mpleksën bandat-Top Story
29/09 23:00
Top Story – Emisioni investigativ nis së shpejti në Top Channel, në sezonin e 4
23/08 12:22
“Të shkarkuarit nga administrata”- Mbi 100 mln euro kosto dhe punësimet fiktive në DAP-Top Story
08/06 23:00
“Falimentim me fiskalizim” – Miliona euro shpërdorime për kasa fiskale dhe programe online-Top Story
01/06 23:00
“Familja Non-grata” – Cilat janë aferat korruptive që flet SHBA, për dinastinë Berisha – Top Story
25/05 23:00