“BOMBA” e Karamuços: Politikani që ka RRAHUR vartësit e tij nëpër zyra, priten arrestime – Top Talk
18/04/2024 09:04

TEMA: Sulmet ndaj SPAK, hetimi i TIMS dhe vrasjet e grave në Kosovë Të ftuar: Ervin Karamuço – Profesor i kriminalistikës Programi "Top Talk" në Top Channel është i mbështetur në konceptin e intervistave për temën më të rëndësishme të ditës. Intervistat janë projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarit me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana të ndryshme. Gazetare: Juli Xhokaxhi

Xhelozia mes vajzave arrin kulmin në Përputhen – Ep. 174 Përputhen 24/05/2024
25/05 09:12
Zbulohen detaje nga finalja e madhe e Big Brother VIP – Shqipëria Live
25/05 09:12
24 orë nga Finalja e BBV, studio kthehet në tifozeri! Habisin familjarët me deklaratat
25/05 09:12
Ky është takimi me i keq në historinë e Përputhen – Ep. 172 Përputhen 22/05/2024
23/05 09:42
Edicioni Informativ, 22 Maj 2024, Ora 15:00
23/05 09:42
Edicioni Informativ, 22 Maj 2024, Ora 19:30
23/05 09:41
Çfarë e trazoi studion sot?! Debate të ashpra mes djemve – Ep. 171 Përputhen 21/05/2024
22/05 09:23
Ilnisa Agolli i përgjigjet Meritonit për bebushin dhe martesën! “E çmoj, e duartrokas”! – Wake Up
22/05 09:22
Edicioni Informativ, 21 Maj 2024, Ora 19:30
22/05 09:21
Roela vesh fustanin e nusërisë në Përputhen – Ep. 170 Përputhen 20/05/2024
21/05 09:26
Nga fituesi, tek takimi me burrin, veshjet dhe ankthi, flet Françeska – Shqipëria Live
21/05 09:26
Edicioni Informativ, 20 Maj 2024, Ora 19:30
21/05 09:24
Publikohen mesazhet me Erjola Doçit dhe Romeo Veshaj: Dua të martohemi bashkë! – E Diell
20/05 09:11
Alfred Cako zbulon çfarë fshihet pas rënies së euros! Një planet po i afrohet tokës – E Diell
20/05 09:10
“Puthe ose grise”- Çfarë i bën Erjola Doçi fotos së Romeo Veshaj? – E Diell
20/05 09:09
Blero befasohet nga Afrona në studio! ARSYEJA e fortë e ndarjes… – S’e Luan Topi
19/05 09:09
Edicioni Informativ, 18 Maj 2024, Ora 12:00
19/05 09:08
Shqiptari që vrau shqiptarin Marko Boçari – Gjurmë Shqiptare
19/05 09:08
Kjo nuk pritej, Klaudia puth në buzë Xhebron – Ep. 169 Përputhen 17/05/2024
18/05 09:29
“BOMBAT” e Karamuços: 2 drejtues të lartë policie mes të arrestuarve, ka emra të tjerë… – Top Talk
18/05 09:29