Bomba e Bledi Manes: Gjyqtarja që lëroi Murataj është gruaja e gazetarit – E Diell 19 mars 2023
19/03/2023 19:30

Moderator: Edi Manushi Autor: Glenti Nallbani Paneli: Alfred Cako, Milaim Zeka, Vlerë Gjakova, Bledi Mane Pershkrimi: “Rrethi Katror” rubrika që analizon temat e aktualitetit në një spektër tjetër. Të pathënat dhe prapaskenat e ngjarjeve në botë. Këtë javë do të diskutohet rreth raportit Kosovë – Serbi si edhe rreth situatës së zgjedhjeve ne Shqipëri. Si ndikojnë bandat e mafias në zgjedhje dhe sa e lidhur është politika me to?

Pas memeve që qarkulluan në rrjet, Nita përballet për herë të parë me Bledin dhe Ronaldon! -E Diell
28/05 13:43
Nxehen gjakrat mes Nitës dhe Bledit, sherri agravon me fjalor banal! – E Diell 28.05.2023
28/05 13:43
Nita Latifi këndon këngën më të re, por reagimi i Bled Mane do t’ju shokojë.E Diell 28.05.2023
28/05 13:42
Nita Latifi përplasje me Luizin dhe Donaldin? Kush kopjoi kë?! E Diell 28.05.2023
28/05 13:42
Bled Mane kraharon Nitën me Gerta Gixharin, ish-banorja i kundëpërgjigjet.E Diell 28.05.2023
28/05 13:42
Nita Latifi: Bled Mane ka përfituar nga të tjerët për vëmendje.E Diell 28.05.2023
28/05 13:41
Bled Mane: Nita refuzoi Beatin për mua.E Diell 28.05.2023
28/05 13:41
Milaim Zeka: Bled Mane u dashurua me Nitën.E Diell 28.05.2023
28/05 13:40
Nami në rrjet, deklarata e famshme e Bled Manes lidhur me vajzat e Kosovës.E Diell 28.05.2023
28/05 13:40
“Nita mori vëmendje për këngë”, Bled Mane nuk kursehet me ish-banoren.E Diell 28.05.2023
28/05 13:39
“Ronaldo u shkoi pas shpine lojtarëve të fortë”, ish-banori kundërpërgjigjet.E Diell 28.05.2023
28/05 13:39
Ronaldo Sharka kërkon para Nitës: Duhet të vije me zarf me lekë.E Diell 28.05.2023
28/05 13:38
Argjira Spanca shpërthen ndaj Ronaldo Sharkës: Je shumë arrogant.E Diell 28.05.2023
28/05 13:38
Bled Mane nuk kursehet me Nitën: Puthu, ledhatohu, martohu…E Diell 28.05.2023
28/05 13:37
Bled Mane del nga vetja, përdor fjalor banal kundrejt Nitës. E Diell 28.05.2023
28/05 13:37
Bomba e Milaim Zekës: Ja çfarë fshihet pas arrestimit të Belerit-E Diell 21.05.2023
21/05 19:30
Akuzat për Tom Doshin dhe gabimet e Sali Berishës, flet Milaim Zeka-E Diell 21.05.2023
21/05 19:30
Bomba e Alfred Cakos: Troja mund të jetë Lezha, ja teoria e padëgjuar-E Diell 21.05.2023
21/05 19:30
Turqit votuan 90% , ja arsyeja e madhe pse e duan Erdoganin në pushtet-E Diell 21.05.2023
21/05 19:30
Plebishitet antiglobaliste dhe reagimet asimetrike në Shqipëri e Turqi. Troja në Adriatik? – E diell
21/05 19:30