Boiken Abazi i përgjigjet Haradinajt: Ose nuk i ka lexuar propozimet e Kurtit ose nuk i kupton
15/06/2021 22:00

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – “Skenarët e përplasjes Basha-Berisha”, debatojnë Bushati, Bumçi, Shehu, Kola, Kadilli e Bejko
24/09 02:48
Cilat janë skenarët e PD? Flasin Bumçi, KOla, Kadilli, Bejko, Bushati dhe Shehu
24/09 00:20
Deklarata e fortë/ Ish zyrtari i lartë PD: Edhe qeveria jonë ka punuar me fondacionet e Sorosit
23/09 22:54
Kola pyet Bushatin nëse synon të zërë vendin e Bashës, analisti: Nuk bëhem shërbëtor
23/09 22:42
Bejko: Më vjen turp që të dal jashtë vendit dhe të them që kryetari i partisë time është ‘non grata’
23/09 22:41
Redi Shehu: Nuk mund të kërkosh sovranitet nga lider që e kanë humbur sovranitetin
23/09 22:33
Referendum në PD? Bushati: Basha ka kundërshtuar inisiativën pa ditur pyetjen
23/09 22:32
Kadilli: I kam kërkuar Bashës ta përjashtojë Berishën, ai e ka model politik por kjo është mjerim
23/09 22:20
Vendimi i Bashës e sjell PD-në më pranë pushtetit? Debat mes Bushatit, Kolës dhe Redi Shehut
23/09 22:19
Bumçi: Po të kishte probleme Berisha, tërhiqej nga politika si Nano, është zëri më i fortë opozitar
23/09 22:09
Kadilli komenton debatet e brendshme në PD, akuza të forta për Bashën dhe Berishën
23/09 21:59
Bejko: PD sot fitoi një aleat, SHBA-të, debat me Bushatin, Shehun dhe Kolën
23/09 21:59
Vehap Kola: Përplasja Berisha-Basha për interesa personale, një replikë edhe me Bushatin
23/09 21:58
Bushati: Berisha është goditur vetë për ti dhënë mbështetje njeriut që vodhi zgjedhjet
23/09 21:45
Bejko: Basha & Berisha kanë qenë bashkëkryetarë, levizja e tij është në inat e sipër, ka ndarë PD-në
23/09 21:44
Bumçi ‘Foltorja’ e Berishës në interes të shoqërisë,sjell shpres pasi siç jemi s’kthehemi në pushtet
23/09 21:43
Ashpërsimi i gjuhës së Berishës, Bushati: Ishte e pritshme, Shehu: Hipokrizi, nuk bëhet për parime
23/09 21:34
Open – A është arratisur Adriatik Llalla?Debate mes avokatëve Ngjela,Braho,Lapaj, Hazizaj e Gjokutaj
23/09 03:04
Një e nga një që të tërë do të kalojnë nga ajo vërë, Ngjela e mbyll me batutë emisionin për Llallën
22/09 23:15
Lapaj: Ambasadorja Kim po kujdeset qe te çojë përpara vokacionin popullor për drejtësi
22/09 23:06