Blendi Fevziu zbulon pse mban dy ora në duar…/ Wake Up
05/12/2022 12:27

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku

Qentë mund të nuhasin ndjenjat e njeriut/ Wake Up
03/02 11:28
Dhëndri i zhyt nuses kokën në tortë, ndahen…/ Wake Up
03/02 11:19
Klint Çokallu zbulon pse “dashuron” Miley Cyrus/ Wake Up
03/02 11:17
Klint Çollaku: EP e Elvana Gjatës më ka lënë gjurmë/ Wake Up
03/02 11:07
Klint Çollaku zbulon detaje për këngën “Shihemi n’kujtime”, u xhirua në Paris!/ Wake Up
03/02 11:05
Klint Çollaku: Shkova në Paris t’i jepja fund një historie pa fund…/ Wake Up
03/02 10:56
Grupi Olta, Amos, Dea diskutojnë braktisjen e BBV/ Wake Up
03/02 10:48
Mjekja: Autizmi virtual në rritje/ Wake Up
03/02 10:15
Mjekja: Zgjidhje për të hequr fëmijët nga ekrani! / Wake Up
03/02 10:14
Mbi 88% e fëmijëve me probleme gjuhësore, më shumë se 2 orë para ekranit/ Wake Up
03/02 10:13
Mjekja: Fëmijët nuk e shijojnë ushqimin nëse ju vë telefonin para!/ Wake Up
03/02 10:08
Prindër kujdes, nëse fëmija pas moshës 2 vjeç flet këtë numër fjalësh!/ Wake Up
03/02 09:56
Mjekja: Mosha 2-3 vjeç në Shqipëri probleme të mëdha me vonesat gjuhësore/ Wake Up
03/02 09:55
A ka Luizi një histori jashtë shtëpisë së BBV?/ Wake Up
03/02 09:43
Prindër kujdes, nëse fëmija pas moshës 2 vjeç flet këtë numër fjalësh!/ Wake Up
03/02 09:42
Kiara thyen rregullin! Çfarë po ndodh në Instagramin e saj?!/ Wake Up
03/02 09:40
Olta afrohet me Kristin; “Më puth dhe kërko falje”/ Wake Up
03/02 09:38
Kush eliminohet nesër mbrëma nga BBV?/ Wake Up
03/02 09:36
Vajzat e Big Brother, një aleancë kundër djemve?/ Wake Up
03/02 09:33
Terrorizonte shoferët e tjerë me frigoriferin anti-shpejtësi!/ Wake Up
03/02 09:24