Bledi Mane ja kërkon live modeles në studio “E Diell”, 02 Maj 2021
03/05/2021 08:55

Rubrika: Edi Manushi Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Dea Mishel, Shqipe Hysenaj, Andi Shehu, Ana Lleshi, Gigliola, Bledi Mane

Po kristalizohen çifte të reja?! Thumbime dhe përçarje mes konkurrentëve – Përputhen, 6 Maj 2021
07/05 09:28
Mevlani dhe Ledjana javën e shkuar shkuan për të zgjedhur unazën? – Përputhen, 6 Maj 2021
07/05 09:28
A hyri Sara në mes të Geljanit dhe Sindit, që po nisnin një histori të re? – Përputhen, 6 Maj 2021
07/05 09:27
Sërish tensione; Antonela largohet nga studio pas batutave nën zë të Blerimit- Përputhen, 4 Maj 2021
05/05 09:06
Antonela lë studion, Atdheu e ndjek nga mbrapa – Përputhen, 4 Maj 2021
05/05 09:06
Atdheu nuk lë rast pa ngacmuar Sarën – Përputhen, 4 Maj 2021
05/05 09:06
Arjani përballet me Sindin, për situatat e forta mes tyre.Zbuloni çiftin e ri të deklaruar-Përputhen
04/05 09:03
Çfarë u tha mes Arjanit dhe Sindit, në përballje​ – Përputhen, 3 Maj 2021
04/05 09:00
Bledi Mane ja kërkon live modeles në studio “E Diell”, 02 Maj 2021
03/05 08:55
Habit Ana 1: “Për fëmijën e fal tradhëtin딓E Diell”, 02 Maj 2021
03/05 08:55
Portokalli, 2 Maj 2021 – S.Show ( Opozita )
03/05 08:55
Stela dhe Lindita, ka nisur “lufta”? Përballja e vajzave për Ndriçimin! – Përputhen +40, 1 Maj 2021
02/05 09:04
Gilberta përlotet në takimin me Samiun, përse? – Përputhen +40, 1 Maj 2021
02/05 09:04
Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 1 Maj 2021
02/05 09:04
Andi dhe Jasmina mes lotëve e puthjeve largohen përfundimisht nga programi- Përputhen, 30 Prill 2021
01/05 09:01
Kërcimi i fundit i Jasminës dhe Andit në program, emocionues – Përputhen, 30 Prill 2021
01/05 09:01
Puthja në buzë që ndezi shpresën – Përputhen, 30 Prill 2021
01/05 09:00
E papritur; Ledjana i thotë Mevlanit “ Të dua”, ja si e pret ai! – Përputhen 29 Prill 2021
30/04 09:28
Emocionuese; Ledjana bën deklaratën e papritur, Mevlani ulet krah saj – Përputhen, 29 Prill 2021
30/04 09:28
Çfarë po ndodh? Sara deklarohet për Geljanin – Përputhen, 29 Prill 2021
30/04 09:27