Bima shumëvjeçare Akja, mrekullibërëse për lëkurën dhe për të pastruar frymëmarrjen
21/02/2019 12:40

Në Shtëpinë Tonë /Akja është një bimë shumëvjeçare. Ajo rekomandohet të përdoren si çaj për të pastruar rrugët e sistemit të frymëmarrjes dhe për të nxitur urinimin.

Julka dhe Albani ushtrime LIVE pilatesi me instruktoren – Në Shtëpinë Tonë
17/05 12:13
Bëni këto 5 ushtrime pilatesi nëse rrini ulur gjatë gjithë ditës – Në Shtëpinë Tonë
17/05 12:10
Instruktorja: Ja pse duhet të ushtroni pilates për posturë të mirë- Në Shtëpinë Tonë
17/05 12:04
“Me gatimet si kam punët mirë”, Doris Sallaku: Ja momentet e sikletshme – Në Shtëpinë Tonë
17/05 11:50
Doris Sallaku, tradita dhe destinacionet e sjella në “Sofrën Shqiptare” – Në Shtëpinë Tonë
17/05 11:49
Moderatorja: Ju tregoj destinacionet dhe atraksionet turistike – Në Shtëpinë Tonë
17/05 11:45
Çfarë shijojnë më shumë turistët e huaj. Doris zbulon sekretet – Në Shtëpinë Tonë
17/05 11:44
Qofte me kuinoa dhe kungull jeshil – Në Shtëpinë Tonë
17/05 11:31
Marakona me patëllxhanë/ alla Norma – Në Shtëpinë Tonë
17/05 11:17
Mësoni sa shpesh duhet ta lani qenin tuaj – Në Shtëpinë Tonë
16/05 12:29
“Pronarët”, e qenve, kini parasysh këto kushte kur vendosni ta keni në shtëpi – Në Shtëpinë Tonë
16/05 12:25
Kujdes! Mos ju lani qenve putrat çdo ditë me ujë sepse …- Në Shtëpinë Tonë
16/05 12:24
“Mos gatuani mishin me patate” mjekja: Gabimi me i madh, shkakton probleme me zorrët
16/05 12:04
Gatimi i mishit me temperaturë të lartë, kanceroze për zorrën. Si ta shmangni- Në Shtëpinë Tonë
16/05 11:55
Kanceri i zorrës së trashë, mjekja: Këto ushqime nuk duhet t’i hani- Në Shtëpinë Tonë
16/05 11:54
Si ta kuptoni që keni probleme me zorrën e trashe- Në Shtëpinë Tonë
16/05 11:54
Rizoto me djathë parmixhano – Në Shtëpinë Tonë
16/05 11:25
Petulla të ëmbla nga Linda Fishta – Në Shtëpinë Tonë
16/05 11:07
Ky është pozicioni i gjidhënies për nënat e reja.Demostrimi LIVE – Në Shtëpinë Tonë
15/05 12:09
Zbuloni teknilat që e bëjnë beben të flejë më gjatë në shtrat – Në Shtëpinë Tonë
15/05 12:07