Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 24 Nëntor 2021
25/11/2021 08:25

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

“I thash këtij shif se ka qenë kongresi mbrëme”/Banorët diskutojnë – Big Brother Albania Vip
08/12 10:25
Bruno i pezulluar nga programi, vjen dhe takon fshehtas Efin… – Përputhen, 7 Dhjetor 2021
08/12 08:00
Top News-Donaldi, në vend të tij Romeo në BBV/Kurth për banorët, surpriza në spektakël
08/12 08:00
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 07 Dhjetor 2021
08/12 07:59
Arjani-Alvisa përplasen në studio, akuza të ndërsjellta mes njëri–tjetrit- Përputhen, 6 Dhjetor 2021
07/12 08:33
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 06 Dhjetor 2021
07/12 08:32
Beniada përpiqet të lexojë shqip, banorët shkrihen gazit – Big Brother Albania Vip
07/12 08:32
Premierë/ Atdheu: Donaldi dashuron Borën, do lidhen jashtë! Përplasen Anaid dhe Aulona! | Fan Club
06/12 08:21
“Nuk duhej të nxitoheshit” Big Mama flet me Beatrix – Big Brother Albania Vip
06/12 08:21
Banorët trembin Big Mamën dhe e zgjojnë nga gjumi – Big Brother Albania Vip
06/12 08:21
“Ka ardhur me ide të qarta” Antonela ngacmon Big Mamën – Big Brother Albania Vip
05/12 09:16
Kënga e Albanit dëgjohet në shtëpi, Beatrix emocionohet – Big Brother Albania Vip
05/12 09:15
Emocione, Alvisa deklarohet për Bashkimin, ja surpriza e veçantë…- Përputhen Prime, 4 Dhjetor 2021
05/12 09:15
U puthën apo jo? Çfarë ndodhi në takimin e shumëpritur Alvisa-Bashkim? – Përputhen, 3 Dhjetor 2021
04/12 09:21
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 03 Dhjetor 2021
04/12 09:21
Beniada vrapon të fikë gongun/Rrëzohet dhe vret dorën – Big Brother Albania Vip
04/12 09:20
Brenda javës dy vajza të ndryshme, Bledi & Mikela takimi me nota erotike…- Përputhen, 2 Dhjetor 2021
03/12 08:14
Kënga e re e Fifit emocionon banorët – Big Brother Albania Vip
03/12 08:14
Mikela hakmerret me Ritvanën?! – Përputhen 2 Dhjetor 2021
03/12 08:14
Tensione të forta Mikela-Ritvana, fytyrë më fytyrë vajzat përplasen serish-Përputhen, 1 Dhjetor 2021
02/12 08:05