Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 13 Tetor 2021
14/10/2021 08:23

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

Surpriza që më në fund bashkon Adën e Edin, Antonia shpërthen, i shkon në fytyrë Alvisës – Përputhen
16/10 09:28
Mesazhi frymëzues i historisë së Nikut, i cili jeton me një këmbë – Përputhen, 15 Tetor 2021
16/10 09:27
Big Brother Albania Vip | Permbledhja ditore | 15 Tetor 2021
16/10 09:27
E papritur; Edi përlotet në takim me Mikelën, Ada tallet me situatën – Përputhen, 14 Tetor 2021
15/10 08:29
U rikthye nga Shtëpia e Dënimit, Fifi surprizohet nga Graniti – Big Brother Albania Vip
15/10 08:28
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 14 Tetor 2021
15/10 08:28
Turku nga Vlora, del keq; Puthja në buzë që dështoi dhe irritoi Tolën… – Përputhen, 13 Tetor 2021
14/10 08:24
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 13 Tetor 2021
14/10 08:23
Tola në takim me Melikun, hedh spond për Brunon – Përputhen, 13 Tetor 2021
14/10 08:23
Ada dhe Hyseni në takim, të gjithë dyshues dhe kundra… – Përputhen, 12 Tetor 2021
13/10 08:29
Big Brother Albania Vip | Permbledhja ditore | 12 Tetor 2021
13/10 08:29
“Daja më tha sa qenke shëndoshur”, Fifi rrëfen zënkën – Big Brother Albania Vip
13/10 08:29
Situata del nga kontrolli, Ritvana lë programin, Mikela godet Jurgenin – Përputhen, 11 Tetor 2021
12/10 08:38
Big Brother Albania Vip | Permbledhja ditore | 11 Tetor 2021
12/10 08:37
Ada kapet mat me Bashkimin në një klub, ja shpjegimi i tyre – Përputhen, 11 Tetor 2021
12/10 08:37
Iliri përlotet teksa Fifi këndon këngën e saj – Big Brother Albania Vip
11/10 08:30
“E fala për 6 vite”/ Arjola rrëfen tradhëtinë nga ish-partneri – Big Brother Albania Vip
11/10 08:30
Fifi përlotet teksa këndon “Mos ma prek ti shkja Drenicën” – Big Brother Albania Vip
11/10 08:29
Donaldi dhe Graniti supozojnë çiftet që do krijohen – Big Brother Albania Vip
10/10 09:11
Banorët përgatisin listat për blerjet javore – Big Brother Albania Vip
10/10 09:10