Beteja e re në Kolegj; KQZ s’miraton dot përbërjet e këshillave bashkiakë, duhen 5 vota
13/07/2019 15:04

Për 20 mandatet e parë të votuar në KQZ për këshillat bashkiak në 20 bashki do të jetë Kolegji Zgjedhor ai që do të vendosë.

Top News – Situata e pandemisë/ Mësimi online, tre miniskenare
27/11 14:30
Top News – Rindërtimi në Fushë Krujë/ 128 banesa, 100 të tjera kolektive
27/11 14:18
Top News – Grabiste banesa/ Shkodër, arrestohet 23 vjeçari
27/11 14:11
Top News – Pushohen nga puna! Bënë selfie me trupin e pajetë të Maradonës
27/11 14:08
Nis vaksinimi kundër gripit i edukatoreve dhe arsimtarëve, Manastirliu:Vaksina antiCOVID falas!
27/11 14:06
Re gjigante pluhuri! 40 kg eksploziv shembin pallatin 9 katësh në Durrës: Pa koment
27/11 13:56
Top News – 15 makinat e luksit që “po çmendin” Instagram-in
27/11 13:04
Top News – Është `Fake News`/ Hoti- nuk kam dhënë dorëheqjen!
27/11 13:02
Top News – Bie propozimi i Thaçit/ Afati i dhomave të specializuara
27/11 12:58
Nuk kishin vendosur maskat mbrojtëse, 729 qytetarë të gjobitur
27/11 12:56
Shkolla me “formulë”/ Mësimi i kombinuar në ditët e javëve tek dhe çift
27/11 12:51
78 raste në Lezhë/ Infektimet shtohen me ritme të shpejta
27/11 12:50
Një vit pa shtëpi/ Familja në Durrësit duhet ta ngrejë me vetëm 5 mln lekë
27/11 12:48
Të gjithë për festa në Korçë/ Nuk gjen më vende në hotele e bujtina
27/11 12:47
Festa e pavarësisë në Vlorë/ Organizime të reduktuara në qytetin e ngritjes së flamurit
27/11 12:45
Edicioni Informativ, 27 Nëntor 2020, Ora 12:00
27/11 12:41
Kujdes me antibiotikët! Ekspertët: Po abuzohet. Ul rezistencën
27/11 12:20
Top News – Lamtumirë Maradona! Legjenda e futbollit përcillet në banesën e fundit
27/11 12:19
Top News – Mbi një milion të infektuar nga koronavirusi në Gjermani
27/11 12:16
Top News – Shkrumbohen 3 makina/ Ngjarjet në Vlorë, Krujë dhe Elbasan
27/11 12:16