Besmir Limani, tifozi i flaktë merr pasaportën shqiptare: E ruaj në arkiv!/ Wake Up
19/06/2024 10:26

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku

Loja në Wake Up/ Ergysi u ngjit në kala për të fotografuar shtrak-shtruk/ Wake Up
22/07 10:00
Shpresoj në medjalen e parë olimpike, Gert Shima rrëfen pritshmëritë/ Wake Up
22/07 09:58
Gert Shima: Blindohet Parisi, 10 mijë e 500 sportisë për Lojërat Olimpike/ Wake Up
22/07 09:58
Pse Briken Calja nuk mori pjesë në Lojërat Olimpike?/ Wake Up
22/07 09:53
Përmend një send nga fëmijëria jote, që sot ka dalë nga përdorimi/ Wake Up
22/07 09:41
A janë zëvendësuesit e sheqerit më mirë se sheqeri? Ja çfarë tregon studimi…/ Wake Up
22/07 09:41
Tërheqja e Biden nga gara dhe ardhja e Kamala Harris! Trump: Do e kem më të lehtë fitoren!/ Wake Up
22/07 09:35
Rudina Hajdari dhe Tan Kazazi çifti më i ri i showbizit!/ Wake Up
22/07 09:34
Moti sot i paqendrueshëm, tërhiqet i nxehti afrikan. Si pritet të jetë java?/ Wake Up
22/07 09:34
Emaile dhe linqe nga persona të panjohur, si të veproni?/ Wake Up
19/07 10:27
Si të zbuloni nëse dhoma e hotelit apo shtëpia me qira ka kamera të fshehtë?/ Wake Up
19/07 10:25
A shpërthen celulari nëse e lëmë në diell?/ Wake Up
19/07 10:24
Sulm kibernetik në të gjithë botën, bllokohen aeroportet dhe bankat!/ Wake Up
19/07 10:16
Loja në Wake Up/ Nga vapa Edi pa në ëndërr sikur po rrihej nga një shtrak-shtruk/ Wake Up
19/07 10:08
Ksenofon Ilia: Më vijnë meshkuj që qajnë se gratë marrin rolin e nënës/ Wake Up
19/07 10:06
14 vite çift dhe nuk marrin asnjë hap: Ksenofon Ilia: Ka shumë raste!/ Wake Up
19/07 09:58
“Burrat vdesin, gratë vuajnë”, çfarë thotë psikologu për raportet në çift?/ Wake Up
19/07 09:57
Shefi i kuzhinës që punon me një këmbë!/ Wake Up
19/07 09:40
Doktoresha e seksit që na mësoi si të jemi të lumtur/ Wake Up
19/07 09:29
Princesha e Dubait njofton divorcin në Instagram: Vazhdo me të tjerat!/ Wake Up
19/07 09:28