Besa Shahini: Nuk kam hatërmbetje me Kryeministrin Rama, largimin e kërkova vetë
14/09/2020 21:43

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – “Nënshtetësitë e dhëna nga Meta”, Gjekmarkaj,Abilekaj përplasen me Bolinon dhe Alket Hysenin
23/10 03:54
Video virale, ‘Kryemadhi do ta skuq Ramën në tigan’- batutat e panelit në Open
23/10 00:08
Basha apo Rama? Spahiu: Politikanët në Shqipëri nuk largohen pa ndërruar jetë
23/10 00:04
Kreshnik Spahiu numëron të gjitha arsyet se përse PD e ka të vështirë të fitojë në 25 Prill
23/10 00:03
Arjan Curi: Sondazhi “im” nxjerr fitues Ramën dhe Partine Socialiste
22/10 23:26
Si do ndryshojë ligji për Presidentin? Hyseni përplaset me Gjekmarkajn, Abilekajn dhe Curin
22/10 22:57
Spahiu: Isha kritik me Metën por PS po i heq mundësinë 14 mln Shqiptarëve të marrin pasaportë
22/10 22:41
Alket Hyseni flet për ligjin e ri të Presidentit, do mbyllim ç’do institucion që…
22/10 22:34
Presidenca si mejhane qokash, Hyseni përplaset me Gjekmarkajn dhe Arjan Curin
22/10 22:19
Gjekmarkaj-Hysenit: Ilir Metën e zgjodhe ti President, mos fol për siguri kombëtare
22/10 22:16
Hyseni: Problem nuk është numri i pasaportave, por përjashtimi nga rregulli i Presidencës
22/10 21:57
Spahiu: Meta ka dhënë më shumë shtetësi me përjashtim nga ligji se sa me procedura
22/10 21:57
Abilekaj: Me nënshtetësitë që ka dhënë Meta u shkel morali i ligjit, precedent negativ
22/10 21:47
Curi: Shqiptari i Kosovës le të ketë vrarë 100 veta dhe e meriton ta marrë nënshtetësinë, i huaji jo
22/10 21:45
Debat i ashpër në Open mes Gjekmarkajt dhe Bolinos për “Pasaportat” e Presidentit Meta
22/10 21:44
“Kur ju dhanë juve nënshtetësinë, të mos ta marrin Kosovarët”? Curi debaton me Bolinon
22/10 21:36
“I dha nënshtetësinë futbollistit Ganez brenda 8 orëve”, Bolino: Meta dha 419 nënshtetësi për 3 vite
22/10 21:34
Open – “Karikaturat e profetit vrasin sërish”, komente nga Tupja, Kumbaro, Gurra, Balla dhe Sytari
22/10 02:42
Mesazhe të rëndësishme nga Kumbaro, Tupja, Balla, Gurra, Osmani, Sytari dhe Kastrati
22/10 00:20
Ardian Kastrati: Laiciteti duhet të ndërtohet paralelisht me lirinë e shprehjes
21/10 23:06