Berisha: Rama e përdori McGonigal si vrasës me pagesë kundër shqiptarëve | Zona Zero Top News
08/02/2023 21:53

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00. "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

‘Tigri’ në hetim/ Zbulohen prapaskenat e pasurive të Arben Ahmetajt | Zona Zero Top News
24/03 22:15
‘Futbolli është fat’-Gazetari Baku bën prashikimet për ndeshjen e së hënës | Zona Zero Top News
24/03 22:13
‘Atmosfera në Poloni e trazuar’-Baku: Edhe pse me tre mungesa, kombëtarja… | Zona Zero Top News
24/03 22:04
Çfarë ndodh pas ‘perdeve’ të politikës-Sinani zbërthen raportet Kurti-Rama | Zona Zero Top News
24/03 22:04
Prapaskenat e takimit Rama-Kurti në Tiranë-Politologu zbulon detajet | Zona Zero Top News
24/03 22:04
‘Ministrat në RMV luajnë futboll në zyrat e qeverisë’-Deklarata e Politologut | Zona Zero Top News
24/03 22:00
Sfida Poloni-Shqipëri, dilemat e Sylvinho/Baku: Kombëtarja, me një klimë pozitive|Zona Zero Top News
24/03 21:44
Sfida Poloni-Shqipëri, dilemat e Sylvinho/Baku: Kombëtarja, me një klimë pozitive|Zona Zero Top News
24/03 21:38
Sinani i ashpër me Isa Mustafën: Një komunist i dëmshëm… | Zona Zero Top News
24/03 21:27
Albin Kurti vjen në Tiranë-Sinani: Rama-Kurti po i kthehen dashurisë së vjetër | Zona Zero Top News
24/03 21:26
Vendet e Quint’it vendosin-Zgjedhjet në Kosovë do të mbahen, me apo pa listë serbe| ZonaZero TopNews
24/03 21:26
‘Shkopi i perëndimit ndaj Vuçiç’-Politologu: Serbia të shikojë problemet e veta | Zona Zero Top News
24/03 21:25
Rama kthehet tek dashuria e vjetër, të dielën takon Kurtin | Zona Zero Top News
24/03 20:45
24 vjet nga ndërhyrja e NATO-s në Kosovë- Berisha rrëfen momentet e ndërhyrjes | Zona Zero Top News
24/03 20:41
‘Serbia duhet të ndëshkohet, t’i imponohen vendimet politike’-Berisha flet ashpër |Zona Zero TopNews
24/03 20:41
Amerika keqardhje për Serbinë-Deputeti i revoltuar:Kanë krye krime çnjerëzore… |Zona Zero Top News
24/03 20:40
Tensione-Serbët në Kosovë janë kërcënuar, konsiderohen tradhëtar | Zona Zero Top News
24/03 20:37
Nato në kosovë, ish-luftëtari UÇK, sot deputët kujton ato ditë… | Zona Zero Top News
24/03 20:17
Zhvillimet në Kosovë-Lista serbe nuk futet në zgjedhje | Zona Zero Top News
24/03 20:13
‘Asociacioni do bëhet’, Kurti i pari që do nisi zbatimin-Gazetari zbulon planet | Zona Zero Top News
24/03 20:12