Berisha i ‘tërheq veshin’ Bashës, zbulon mes demokratëve sekretet… | Zona Zero Top News
16/09/2021 23:02

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00 "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Seriali SNOB s’duhet humbur! Dalina Buzi zbulon detajet nga surpriza që na pret | Zona Zero Top News
28/10 20:28
Deklarata të padëgjuara më parë! Nga Bitcoin në politikë taksat online e Berisha |Zona Zero Top News
27/10 23:16
‘Të kthejmë filxhanin e të hedhim fall për opozitën, Rama si dinozaur’ Sulo | Zona Zero Top News
27/10 22:48
Zgjedhjet në Kosovë, fatkeqësisht Kurti me figura të konsumuara! Nurellari | Zona Zero Top News
27/10 22:47
‘Berisha rikthehet në PD për shkaqe personale’ analizon Sulo | Zona Zero Top News
27/10 22:42
Heqja totale e TVSH te blerjet online, ja çfarë sjell – ekspertët | Zona Zero Top News
27/10 22:41
Taksat për blerjet online, si favorizohen Mane dhe Kastrati | Zona Zero Top News
27/10 22:40
‘Berisha 77 vjeç, s’mund të bëjë këto aktivitete’ kritikat nga Sulo |Zona Zero Top News
27/10 22:39
‘Stuhi në PD’ ja çfarë do sjellë kandidatura e Berishës – Nurellari | Zona Zero Top News
27/10 22:38
‘Pse i shkojnë Berishës nga pas në Foltore’ Nurellari jep arsyet | Zona Zero Top News
27/10 22:37
Blerjet online, po shkatërrojnë dyqanet, ja si e pëson konsumatori | Zona Zero Top News
27/10 22:07
‘Të hiqen barrierat tregtare, po dëmtojnë ekonominë’ Yzeiraj | Zona Zero Top News
27/10 22:06
Bashkia e Tiranës merr nën kontroll sarajet e Toptanëve, rrethohet nga policia | Zona Zero Top News
27/10 21:57
‘Kampionati i fëmijëve, edukimi për sportin i largon nga veset’ Dylçe | Zona Zero Top News
27/10 21:55
Kush është politikani shqiptar që përdor Bitcoin – flasin ekspertët | Zona Zero Top News
27/10 21:39
Habit eksperti ‘Ja si mund të zbulohet politikani që ka Bitcoin’ | Zona Zero Top News
27/10 21:36
‘Në Kosovë kemi 2 ATM dhe kafene ku paguhet me Bitcoin’ e zbulon pedagogu | Zona Zero Top News
27/10 21:29
Grupet kriminale që përdorin kriptomonedhën, ja si kontrollohen | Zona Zero Top News
27/10 21:28
Siç gjurmohen shtëpitë e barit, ja pajisja edhe për Bitcoin-Progni | Zona Zero Top News
27/10 21:18
Zona ku nuk paguhet energjia elektrike, e keqpërdorin për Bitcoin | Zona Zero Top News
27/10 21:17