BERISHA e “braktisi”, BASHA aleancë me ARGITA MALLTEZIN?/ KURTI përçan politikën SHQIPTARE
22/04/2024 23:51

Gazetari i mirënjohur Milaim Zeka vjen për publikun shqiptar me emision ‘Zona Zero’ në TOP News. Cdo të hënë duke nisur nga ora 20:30 për më shumë se dy orë do të flitet për politikën, aktualitetin, rajonin dhe sidomos për çështjen shqiptare. ‘Zona Zero’ do të jetë një hard talk me intervista ekskluzive, do të jetë një zonë debati dhe përcjellje idesh me emrat më të njohur të publicistikës shqipfolëse.

Top Channel/ Komisioni për reformat në Kuvend. Opozita kundër pjesëmarrjes. Mazhoranca shqyrton…
29/05 19:41
Top News/ Në sulm ndaj SPAK, Berisha: Dumani një kriminel në krye të Skapit të partisë
28/05 23:15
Top News/ Berisha: Ky regjim ka shtrirë vellon e zezë të krimit në të gjitha skajet e vendit
28/05 23:00
Top News/ Censi, Berisha akuza Ramës: Ka 6 muaj që regjistron si të gjallë të vdekurit
28/05 22:45
Top News/ “Ata janë të zhytur në krim”, Topalli: Po na mbajnë peng vulën
28/05 22:45
Top News/ Rezoluta kundër korrupsionit, Topalli: Pasi burgosën Berishën, duan të shpëtojnë shokët
28/05 22:15
Top News/ Topalli shkon poshtë ballkonit të Berishës, akuzon qeverinë për korrupsion
28/05 22:01
Top News/ MCA nuk do tjetërsojë pronat / BSH njofton Kadastrën, bllokohen edhe llogaritë
28/05 18:00
Top News/ Komisioni i TIMS thërret 3 dëshmitarë/ Balla, Rrumbullaku e Muça në seancën e 4 qershorit
28/05 16:26
Top News/ ‘Bujqësia, prioritet i Qeverisë’ / Rama: Program që UBT të jetë qendër ekselence
28/05 16:24
Top Channel/ Meloni i del në mbrojtje Ramës: U sulmua padrejtësisht që kur firmosëm marrëveshjen
28/05 16:11
Top News/ Berisha paralajmëron kryebashkiakun- Nesër të gjithë në sulm para Bashkisë
27/05 21:17
Top News/ Rama mbyll derën për vendet e tjera / ‘Marrëveshja me Italinë për emigrantët, e vetmja’
27/05 20:48
Top News/ Miratohet rezoluta antikorrupsion/ Opozita braktis votimin, Rama: S’ka qëllime të fshehta
27/05 19:48
Top News/ Vetingu ‘fundos’ Alfred Ballën, KLP vendos përfundimin e mandatit për kryetarin
27/05 19:36
Top News/ Kushtetuesja rrëzon opozitën/ Nuk pranon kërkesen për komisionet hetimore
27/05 18:42
Top Channel/ “Do doje të ishe vajza e babait të Surrelit”, Bardhi: Spiropali, kunata e…
27/05 15:43
Top Channel/ Gazmend Bardhi zbulon deputetin që porosiste vrasje: Ditën votonte ligje, natën…
27/05 15:40
Top Channel/ “Shëndet e mend në kokë…”, çfarë paralajmëroi Rama në Kuvend
27/05 15:37
Top Channel/ Rezoluta, sherr e pakt! Opozita abstenon, merr pjesë në komision. Rama: SPAK s’preket
27/05 15:05