‘Berisha 80-vjeç rikthehet në politikë, po tregon që është i vogël’, Andoni | Breaking Top News
24/05/2022 12:16

"Breaking" është emisioni më i ri informativ në Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në kohë reale. Çdo ditë nga e hëna në të premte, nga ora 09:00-12:00, në një transmentin maratonë me moderatoren Elisa Gjerani, publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit nga vendi, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen diskutime në studio dhe lidhje live me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj.

“Zhurma” që shkaktoi Samiti në BE/ Shpresa e fundit e Shqipërisë | Breaking Top News
24/06 16:18
Artisti i showbizit shqiptar që ka zhgënjyer biznesmenin Fisnik Syla | Breaking Top News
24/06 14:45
Fisnik Syla flet për vajzat e showbizit që shkojnë në Dubai, ja e vërteta | Breaking Top News
24/06 14:44
Fisnik Syla flet për raportin me Fjolla Morinën dhe komunikimin e fundit! | Breaking Top News
24/06 14:44
‘Sekreti’ pse disa vajza vishen më bukur me rrobat e gabit/ Flet Enxhi Valterii | Breaking Top News
24/06 14:43
Makthi për veshjet në punë merr fund! Stilistja jep sugjerimet perfekte për verën |Breaking Top News
24/06 14:43
Opozita pro projektligjit për amnistinë fiskale? Përgjigjet Jorida Tabaku | Breaking Top News
24/06 14:42
Qasja e BE me Kosovën, Jorida Tabaku bën apelin e fortë! | Breaking Top News
24/06 14:42
Tabaku për JO-në në BE: Rama kërkon protagonizëm, vendos fajin te të tjerët | Breaking Top News
24/06 14:06
‘Maqedonia e Veriut i vë vijat e kuqe BE-së, çmimi që pagoi Bullgaria’, Kryeziu | Breaking Top News
24/06 13:55
Rusi kampion për Shqipërinë: Pritshmëritë për Lojërat Mesdhetare Oran 2022 | Breaking Top News
24/06 13:49
‘E 3-ta e vërteta’, me kë martohet Fisnik Syla këtë herë/ Zbulon gjithçka | Breaking Top News
24/06 13:38
Integrimi në BE! ‘Fundi i vitit një sinjal pozitiv për Kosovën’, Kryeziu | Breaking Top News
24/06 13:38
‘Presioni që i duhet bërë serbisë, dhe strategjia e Vuçiç-it’, analizon Kryeziu | Breaking Top News
24/06 13:37
Deklarata e fortë: Open Balkan po sulmon çështjen e shqiptarisë! | Breaking Top News
24/06 13:37
‘I shkon çdo veshje, Lori Hoxha frymëzim për trendet e verës’, flasin stilistet | Breaking Top News
24/06 13:35
‘Gjuha e kokave të mëdha është e drunjtë, Rama u bë bajat’, komenton Gashi | Breaking Top News
24/06 13:21
Gashi: Jemi shtet ofshor, që pastron para, ja pse nuk e meritojmë BE | Breaking Top News
24/06 13:21
Ekspozita NUDO kushtuar dhunës ndaj grave/ Fotografi zbulon detajet | Breaking Top News
24/06 12:53
Avokatët e Korçës bojkotojnë edhe masat e arrestit/ Harta e re gjyqësore | Breaking Top News
24/06 12:41