Beniada tregon si është njohur me të dashurin e parë – Big Brother Albania Vip
31/01/2022 21:36

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro

Nënës – Big Brother VIP
13/02 15:31
Promo l Big brother VIP, edicioni i 3-të, nga Janari në Top Channel!
01/12 21:48
Armaldo Kllogjeri – Ta Dije (Official Video)
07/03 21:39
Kiara kërkon të flejë/ Luizi ulet në shtratin e saj, bezdiset moderatorja – Big Brother Vip 2
07/01 10:00
“Pas 20 viteve tani po dashuron sërish”/Loja me shishe – Big Brother Albania Vip 2
07/01 10:00
“Mos e tepro”, Olta ia kthen Luizin: Vulgar me mua mos u bëj! – Big Brother Vip 2
07/01 10:00
Promo | Nga 24 Dhjetori, në ekranin e Top Channel “Big Brother Albania Vip 2”
16/12 21:05
Post Big Brother Albania Vip, Episodi i plotë, 1 Mars 2022
01/03 23:01
“Dyshoj tek vërtetësia jote!” Arjola i drejtohet Egzonës – Post Big Brother Albania Vip
01/03 23:00
Post Big Brother Albania Vip, 1 Mars 2022, Pjesa 2
01/03 23:00
“Nëse do ishte aq romantike…” Einxhel diskuton me Semin – Post Big Brother Albania Vip
01/03 23:00
Si e sheh Arbri raportin mes Donaldit dhe Beatrix? – Post Big Brother Albania Vip
01/03 23:00
“Një sinjal i tillë do ndryshonte shumë gjëra”Einxhel flet për Donaldin-Post Big Brother Albania Vip
01/03 23:00
Si i komentojnë banorët sinjalet e dhënë në shtëpi? – Post Big Brother Albania Vip
01/03 23:00
“Të duket normale?” Semi i drejtohet Meridianit – Post Big Brother Albania Vip
01/03 23:00
Egzona tregon çfarë raporti ka me Donaldin – Post Big Brother Albania Vip
01/03 23:00
“S’besoja në atë lidhje”Balina flet për raportin mes Donaldit e Beatrix-Post Big Brother Albania Vip
01/03 23:00
Post Big Brother Albania Vip, 1 Mars 2022, Pjesa 3
01/03 23:00
“Nuk e mban një sinjal një mardhënie” Arbri flet për Donaldin – Post Big Brother Albania Vip
01/03 23:00
Post Big Brother Albania Vip, 1 Mars 2022, Pjesa 4
01/03 23:00