Beniada përpiqet të lexojë shqip, banorët shkrihen gazit – Big Brother Albania Vip
07/12/2021 08:32

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro

Djemtë bëjnë të qajë Alesjan me akuza të forta, i papritur reagimi Albit- Përputhen, 26 Janar 2022
26/01 08:13
Alesja pëson një tjetër shpërthim të fortë emocional, mes lotësh – Përputhen, 25 Janar 2022
26/01 08:13
Top News- NATO blindon Kosovën me 3500 ushtarë/Frika e luftës, ku janë vendosur forcat e tjera
26/01 08:13
Një këngë për Efin, Bledi bën një super surprizë në këtë takim – Përputhen, 24 Janar 2022
25/01 09:14
Bashkimi deklaroi ndarjen nga Alvisa, Albi sqaron çfarë ka ndodhur – Përputhen, 24 Janar 2022
25/01 09:14
Efi dhe Bledi na befasojnë në takimin e tyre të shumë pritur – Përputhen, 24 Janar 2022
25/01 09:14
Premierë/ “Fifit i ka ngelur hatri”, Dagz shokohet me Kledin për parashutën Bora&Donald | Fan Club
24/01 08:09
“Beatrix nuk më përgjigjet” Dagz rrëfehet: Nga tradhtia për PM &Donald te lidhja me Einxhel |FanClub
24/01 08:08
Zbulo kë zgjedh Ana në takim për javën që vjen – Për’Puthen PRAPASKENA
24/01 08:08
Pamje të pa-transmetuara, Bledi godet drejt Mikelës … – Përputhen Prime, 22 Janar 2022
23/01 09:08
Momente të forta; Bledi, Bora, Efi nuk mbajnë lotët – Përputhen Prime, 22 Janar 2022
23/01 09:08
Lot, surpriza,rikthime!Shpërthimi i Bledit i trondit të gjithë sot – Për’puthen Prime, 22 Janar 2022
23/01 09:08
Studio sot në aksion për rikthimin në një takim të Mikelës dhe Brunos – Përputhen, 21 janar 2022
22/01 09:19
Erioni acarohet keq me Mikelën dhe takimin e saj me Brunon – Përputhen, 21 Janar 2022
22/01 09:19
Top News- NATO dhe SHBA blindon Ballkanin/Avionë dhe anije drejt Bullgarisë dhe Rumanisë
22/01 09:19
U bë kaq shumë zhurmë, Ana Lleshi rrëmben në takim Erionin – Përputhen, 20 Janar 2022
21/01 08:20
Erioni dhe Efi sërisht përplasen në prapaskenë – Përputhen PRAPASKENA
21/01 08:20
Ana i çohet në këmbë Rrushes, çfarë e acaroi atë – Përputhen, 20 Janar 2022
21/01 08:20
Pas shumë kontradiktash e problemesh Albi dhe Alesja dalin në një takim – Përputhen, 19 Janar 2022
20/01 08:19
Marrëdhënia e re Bruno-Mikela turbullon Përputhsat – Përputhen PRAPASKENA
20/01 08:19