Bejko: Më vjen turp që të dal jashtë vendit dhe të them që kryetari i partisë time është ‘non grata’
23/09/2021 22:41

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Zekthi: Ndryshimi i Kushtetutës duhet të jenë konceptual, sduhen bërë ndryshime të thjeshta
20/10 22:11
“Mos mu drejto pa etikë”, debat mes Hajdarit dhe Zekthit për rolin e SPAK në hetime
20/10 22:10
Dash Shehi “kritik” me Bashën: Fillimisht duhet të flasim për sistemin e drejtësisë dhe atë zgjedhor
20/10 21:59
Rama pro propozimit të Bashës për veting të politikanëve? Dash Shehi:Ishte shumë i hollë, se kuptova
20/10 21:59
Av. Vishaj: Nëse synojmë një SPAK që të jetë armë në dorën e dikujt do dështojmë, nisma antikushtetuese
20/10 21:58
Kryeinspektori Hajdari: Ja gafa ligjore që po bën PD duke i kërkuar SPAK të hetojë politikanët
20/10 21:46
Zekthi: Dihen personat e korruptuar por sërish Kryeministri i emëron, vetingun do ta bëj SPAK
20/10 21:41
Basha tha ta nisin vetingun nga ai, Hila: 2 a 3 vilat dhe shtëpitë që ka do i ketë deklaruar me qera
20/10 21:41
Hila: Boll ti shikosh makinat e kupton se kush janë politikanët e korruptuar, ky është propozim kot
20/10 21:41
Shehi: Shpresoj që procesi i vetingut të politikanëve të fillojë nga Basha dhe shefat e mëdhenj
20/10 21:40
Vetingu i politikanëve, Dashamir Shehi: Nisma duhet mbështetur, rezerva për SPAK
20/10 21:40
Open – ” Rënia e Vetëvendosjes”, debate dhe diskutime mes Andi Bushatit e Adri Nurellarit
19/10 01:02
Paralajmërimi i frikshëm i Karamuços: Shqipëria si fushëbetejë e agjenturave të huaja
18/10 22:47
Kasapi: Si ka mundësi që të gjithë anëtarët e familjes ruse vdiqën në të njëjtën kohë?
18/10 22:46
Vdekja e turistëve Rusë, Anila Hoxha: Ja çfarë më ka bërë përshtypje Në të gjithë këtë histori
18/10 22:45
Vdekja e Rusëve, Av. Meminaj: Nëse kanë dorë “agjenturat”, Shqipëria nuk e zbardh dot
18/10 22:45
Karamuço shpjegon vdekjen me “vektorë të padedektushëm”, e lidh me profilin e njërit prej viktimave
18/10 22:44
Eksperti Karamuço: Fakti që njëri prej viktimave ka një profil të lartë ushtarak, ndryshon hetimet
18/10 22:42
Kush ishin 4 Rusët, çfarë profesioni kishin? Kasapi: Burri ishte ish-Gjeneral ushtrie, dyshimet
18/10 22:41
Vdekja e mistershme e turistëve Rusë, Kasapi: Dyshohet se mund të ketë parur rrjedhje gazi
18/10 22:24