Beatrix Ramosaj, jam Singel – Para Big Brother Vip – Nostalgji
02/12/2021 12:57

Beatrix e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” me autore Luana Vjollcën dhe flet për videoklipin e saj me këngëtarin Gent Bushpepaj. Ky emision është transmetuar më 23 Janar 2021