Bashkimi merr në krah Alvisën, të rehatuar në këtë takim – Përputhen, 3 Dhjetor 2021
03/12/2021 19:30

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Erioni ndihmon Rrushen të vishet dhe flirton para PRIME – Përputhen PRAPASKENA
24/01 14:02
“Ju jeni femijë” Efi ka hatërmbetje me Brunon dhe Samiun – Përputhen PRAPASKENA
24/01 14:02
Ana dhe Edi kimi me shikim të parë – Përputhen PRAPASKENA
24/01 12:43
Floriana kërkon vëmëndje nga Samiu – Përputhen PRAPASKENA
24/01 12:35
Afrimitet dhe puthje mes Anës dhe Erionit – Përputhen PRAPASKENA
24/01 12:34
Albi dhe Alesja nuk ndahen më nga njeri-tjetri – Përputhen PRAPASKENA
24/01 12:34
Kunja dhe përplasje mes Efit dhe Brunos – Përputhen PRAPASKENA
24/01 12:33
Mes të qeshurash djemtë përgatiten për Prime – Përputhen PRAPASKENA
24/01 12:33
Zbulo kë zgjedh Alesja në takim për javën që vjen – Për’Puthen
23/01 12:00
E pranoi Rrushja takimin me Mevlanin? – Për’Puthen
23/01 11:59
Zbulo kë zgjedh Mikela në takim për javën që vjen – Për’Puthen
23/01 11:59
Zbulo kë zgjedh Ana në takim për javën që vjen – Për’Puthen
23/01 11:59
Zbulo kë zgjedh Fjori në takim për javën që vjen – Për’Puthen
23/01 11:58
Zbulo kë zgjedh Efi në takim për javën që vjen – Për’Puthen
23/01 11:58
Ja vajza që zgjedh Mevlani këtë javē – Për’Puthen
23/01 11:58
Përplasje dhe hatërmbetje mes Efit-Brunos-Mikelës – Përputhen PRAPASKENA
22/01 13:16
Top Channel/ Dy PD shkojnë në KQZ! Përplasja për përfaqësuesin në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve
22/01 12:48
Top Channel/ Akull në rrugët e juglindjes, dëborë ndaloi, temperaturat zbresin ndjeshëm
22/01 12:47
E papritur! Samiu shumë agresiv; Efi shkon ta përqafoj për ta qetësuar – Përputhen PRAPASKENA
22/01 12:18
Skenat e patranmetuara të sherrit Sami-Xhaferr – Përputhen PRAPASKENA
22/01 12:18