Basha “paralajmëron” Qeverinë
21/02/2014 00:00

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një deklaratë për media i drejtoi Kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të Parlamentit Ilir Meta disa kërkesa, plotësimi i të cilave, sipas tij do të hapnin rrugën e bashkëpunimit dhe konsensusit mes palëve politike në Shqipëri. 

Top News – Top Story mbyll sezonin/ Rikthehet sërish në muajin shtator
15/07 21:42
Top News – Raporti për Shqipërinë/ “Problem, korrupsioni dhe krimi”
15/07 21:41
Top News – Bizneset e vogla/ Hiqet tatim-fitimi, tvsh mbi 8 mln
15/07 21:40
Top News – Ndërtimi pas tërmetit/ Qeveria jep fondin për tre bashki
15/07 20:10
Top News – Qeveria, 40 mijë euro/ Tekstet shkollore shqip në Serbi
15/07 19:44
Laboratorët e privatit janë gati/ Llajo: Licensimi për tamponët është një vendim i vonuar në Shqipëri
15/07 19:36
Top News – Dosjet që janë në hetim/ Ankesat e qytetarëve për “sekretin”
15/07 18:57
Top News – PD i përgjigjet Ramës/ “Ndryshimet prekin koalicionet”
15/07 18:30
Top News – Të gjithë në Strasburg! “Kemi pasuri, por të ligjshme”!
15/07 17:34
Top News – Emigrantët e paligjshëm/ Një i arrestuar dhe një në kërkim
15/07 17:32
Top News – Fluturimet me Vjenën/ Deri 31 korrik, pezullohen
15/07 17:15
Top News – “Ushqim shpirtëror”/ Sot këngë te amfiteatri në distancë
15/07 17:14
Top News – Maska e detyrueshme/ Gjobë 2 mijë lekë për thyerjen
15/07 16:17
Top News – Mesazhi i Soreca-s/ Miratoni marrëveshjen e 5 qershorit
15/07 16:17
15 vjet në UNESCO/ Organizohen aktivitete në Gjirokastër
15/07 15:35
Top News – Shpërndahen fletëpalosje/ ‘400 euro do paguhen për Bechettin’
15/07 15:30
Shqiptarët kërkojnë tamponin/ Të licencohet edhe privati për të rritur testimet si Kosova
15/07 15:25
Viktima më e re, një 21-vjeçare/ 4 pacientë me Covid-19 humbën jetën në 24 orë, 85 raste të reja
15/07 15:10
Top News – Për fondet e tërmetit/ Durrës, njerëzit në rradhë pa maska
15/07 14:31
Kapet 45-vjeçari i rrezikshëm në Bulqizë/ Gjendet i fshehur në një vendstrehim sekret
15/07 14:28