“Basha di gjëra, po nuk i thotë”/ Artan Hoxha:Të dëshmojë Berisha…!? | Zona Zero Top News
24/01/2023 22:37

Sot në Zona Zero ndoqët: Në pjesën e parë ishte shefi organizativ i PD Klevis Balliu i cili ka folur për situatën brenda PD-së dhe situatën politike në vend Në pjesën e dytë ishte eksperti Ervin Karamuço i cili ka folur për viktimat e 21 janarit dhe audiopërgjimet që solli Artan Hoxha Në pjesën e tretë ishin eksperti Ervin Karamuço si dhe eksperti Erion Demiri të cilët kanë për 21 janarin, sigurinë kibernetike si dhe çështjet e sigurisë në vend

Serbia njeh Kosovën? Zbulohet çfarë ndodh me pranimit e planit franko-gjerman | Zona Zero Top News
07/02 22:59
Partitë shqiptare në Mal Të Zi/ Sinani: Besoj shumë te mprehtësia e malësorëve… | ZonaZero TopNews
07/02 21:41
‘Partitë shqiptare do të bëhen bashkë kur Ali Ahmeti të shkojë në pension’-Sinani | ZonaZero TopNews
07/02 21:40
‘Kosova është një projekt i madh’/Sinani:Nuk besoj te ‘shashka’ e opozitës për… |ZonaZero TopNews
07/02 21:38
Asociacioni/ Arsim Sinani:Kurti e ‘shtyrdhi’ Zajednicën mirë, më pas nxorri 6 pika |ZonaZero TopNews
07/02 21:37
Çfarë përmban plani franko-gjerman? Politologu zbulon pikat kryesore | Zona Zero Top News
07/02 21:36
‘Abazoviçit po i bën terapi perëndimi, Osmani po e ndihmon’/ Analiza e politologut |ZonaZero TopNews
07/02 21:35
Albin Kurti pranon planin franko-gjerman/ Politologu: Lajm i mirë për Kosovën | Zona Zero Top News
07/02 21:34
Fushata elektorale/ Rigels Xhemollari bën parashikimin: Kemi dy lidera që… | Zona Zero Top News
07/02 21:18
Platforma ‘Aktivisti’, shkelje e të dhënave personale/ Flet Rigels Xhemollari | Zona Zero Top News
07/02 21:14
Provat/ Çfarë ndodh brenda aplikacionit ‘Aktivisti’/ E zbulon Xhemollari | Zona Zero Top News
07/02 21:13
‘Institucionet publike duhet të kenë kujdes’/ Xhemollari: Çështjet që kemi ngritur |ZonaZero TopNews
07/02 21:12
Përdorimi i paligjshëm i të dhënave personale nga platforma ‘Aktivisti’-Masat… |Zona Zero Top News
07/02 21:12
Xhemollari zbulon të dhënat që kërkohen dhe si përdoren në mënyrë të paligjshme | Zona Zero Top News
07/02 21:10
‘Provat janë ata që duhet të gjykojmë’/ Avokati: Prokurori është i detyruar që…|Zona Zero Top News
07/02 20:51
Çfarë e nxorri ‘zbuluar’ Rozeta Dobin? Avokati jep detajet | Zona Zero Top News
07/02 20:46
A bashkëpunoi Rozeta Dobi me Alda Klosin? Si qëndron e vërteta? | Zona Zero Top News
07/02 20:46
Avokat Muho zbulon 3 veprat penale që rëndojnë mbi Alda Klosin | Zona Zero Top News
07/02 20:46
Burg për Alda Klosin/ Avokat Ilirjan Muho zbërthen dosjen | Zona Zero Top News
07/02 20:45
Si justifikoheshin paratë e Alda Klosit?Avokati: Faturat ishin për… | Zona Zero Top News
07/02 20:45