Banorët përgatisin listat për blerjet javore – Big Brother Albania Vip
10/10/2021 09:10

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

Bashkimi-Alvisa takim pas rikthimit! Situata tensionohet,Mikela lë studion-Përputhen, 26 Nëntor 2021
27/11 09:18
Banorët këndojnë këngën e Fifit – Big Brother Albania Vip
27/11 09:18
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 26 Nëntor 2021
27/11 09:17
Ana biseksuale?! Djemtë akuza se pëlqen vajzat,rikthehet puthja me Mikelën-Përputhen, 25 Nëntor 2021
26/11 08:35
“Nuk po marr dot frymë”/ Fifi vendos të lërë përfundimisht shtëpinë – Big Brother Albania Vip
26/11 08:35
Fifi përpara se të largohet i tregon Beatrix se ku ka fshehur cigaret – Big Brother Albania Vip
26/11 08:34
Mikela shkon pas Erjonit, Bruno se lë rehat, çfarë i djeg në lidhje me të?-Përputhen, 24 Nëntor 2021
25/11 08:26
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 24 Nëntor 2021
25/11 08:25
Rrengu që djemtë i punuan Sarës – Big Brother Albania Vip
25/11 08:25
Alvisa rikthehet si konkurrente, pritja e konkurrentëve duket e ftohtë… – Përputhen, 23 Nëntor 2021
24/11 08:38
Momente gazmore/Beniada bën banorët për të qeshur – Big Brother Albania Vip
24/11 08:38
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 23 Nëntor 2021
24/11 08:38
Debate të ashpra; A po lekund Efi raportin Alvisa Bashkim? – Përputhen, 22 Nëntor 2021
23/11 08:38
Puthja në buzë/Çifti i parë në shtëpi? – Big Brother Albania Vip
23/11 08:38
Plas debati midis Sarës dhe Fifit, arsyeja? – Big Brother Albania Vip
23/11 08:38
Momente gazmore/Pajtimi dhe Donaldi ftojnë banorët te loja me kolltuk – Big Brother Albania Vip
22/11 08:34
Portokalli, 21 Nëntor 2021 – BBV i Portokallisë
22/11 08:34
Sarah jep deklaratën për Dj PM – Big Brother Albania Vip
22/11 08:33
Agravon debati mes Semit dhe Donaldit: Nuk je në kokën time – Big Brother Albania Vip
21/11 09:17
“Kujdes si flet”/ Semi- Donaldit: Shumë keq që e puthe – Big Brother Albania Vip
21/11 09:17