Bandat dhe sulmet fizike në Kosovë/Deklarata bombë e politologut | Zona Zero Top News
02/12/2022 22:16

Sot në zona zero ndoqët: Në pjesën e parë ishte deputeti i Partisë Socialiste Etjen Xhafaj i cili ka folur për situatën politike në vend, zgjedhjet si dhe ka zbuluar planin e fushatës në pjesën e dytë ishte kandidati për Bashkinë Tiranë Gerti Bogdani i cili ka folur për planin për Tiranën dhe bindjen e tij për të fituar kundër Erion Veliajt

Sherr në Parlament/ Përjashtohen 8 deputet të PD-së | Zona Zero Top News
08/02 18:47
‘Atentat ndaj pluralizmit’/ Albana Vokshi reagon pas përjashtimit… | Zona Zero Top News
08/02 18:47
Trauma nga tërmeti/ Fazlija rrëfen momentin e largimit nga Turqia | Zona Zero Top News
08/02 18:33
‘Tërmeti ishte aq i fortë sa ishte e pamundur të ndihmonim të tjerët’-Fazlija | Zona Zero Top News
08/02 18:32
‘Minutat e tmerrit’/ Genci Fazlija për tërmetin në Turqi: Ishte i pazakontë | Zona Zero Top News
08/02 18:32
‘Po humbet shpresa’/ Leonard Qyra përshkruan situatën e tmershme në Turqi | Zona Zero Top News
08/02 17:42
Situata kaotike/ Qyra: Ndërtesa të shaktërruara, familjarë që presin me shpresë | Zona Zero Top News
08/02 17:42
Operacioni i kërkim-shpëtimit/ Qyra: Ka shumë ndërtesa të shkatërruara, puna… | Zona Zero Top News
08/02 17:41
Vazhdojnë paslëkundjet e tërmetit/ Cengu tregon vështirësitë e kërkimeve | Zona Zero Top News
08/02 17:40
Situata e tmerrshme në Turqi/ Efektivi shqiptar sjell situatën e rëndë | Zona Zero Top News
08/02 17:40
Emocionuese/Efektivi Cengu rrëfen momentin kur u shpëtua 5 vjeçari nga rrënojat | Zona Zero Top News
08/02 17:39
Serbia njeh Kosovën? Zbulohet çfarë ndodh me pranimit e planit franko-gjerman | Zona Zero Top News
07/02 22:59
Partitë shqiptare në Mal Të Zi/ Sinani: Besoj shumë te mprehtësia e malësorëve… | ZonaZero TopNews
07/02 21:41
‘Partitë shqiptare do të bëhen bashkë kur Ali Ahmeti të shkojë në pension’-Sinani | ZonaZero TopNews
07/02 21:40
‘Kosova është një projekt i madh’/Sinani:Nuk besoj te ‘shashka’ e opozitës për… |ZonaZero TopNews
07/02 21:38
Asociacioni/ Arsim Sinani:Kurti e ‘shtyrdhi’ Zajednicën mirë, më pas nxorri 6 pika |ZonaZero TopNews
07/02 21:37
Çfarë përmban plani franko-gjerman? Politologu zbulon pikat kryesore | Zona Zero Top News
07/02 21:36
‘Abazoviçit po i bën terapi perëndimi, Osmani po e ndihmon’/ Analiza e politologut |ZonaZero TopNews
07/02 21:35
Albin Kurti pranon planin franko-gjerman/ Politologu: Lajm i mirë për Kosovën | Zona Zero Top News
07/02 21:34
Fushata elektorale/ Rigels Xhemollari bën parashikimin: Kemi dy lidera që… | Zona Zero Top News
07/02 21:18