“Babai me lot në sy”,Argjendi tregon se si e përjetoi familja aksidentin-ShqipëriaLive26 Nëntor 2021
26/11/2021 16:19

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Kryeredaktore: Eralda Kenaj

Miku i Ilirit:Dashuria e Beatrix e Donaldi do vazhdoj,u mërzit që nuk është afër tij-Shqipëria Live
24/01 16:55
“Dua ta fitoj Iliri,në finale do jetë Donaldi me Ilirin, na kanë dhuruar spektakël”- Shqipëria Live
24/01 16:55
Debati i ashpër me Monikën,flet miku i Ilirit:Kanë miqësi të fortë mes tyre-Shqipëria Live
24/01 16:54
Zbulohet lidhja e ngushtë e gjyshes së Beniadës dhe Flori Gjinit-Shqipëria Live
24/01 16:54
Arbri lë shtëpinë e BBV nesër?Parashikimi në studio- Shqipëria Live24Janar2022
24/01 16:54
“Familja e vajzës së përdhunuar nga prifti ka kërkesë të veçantë”, flet gazetari-Shqipëria Live
24/01 16:21
“Prifti prezantoi shqiptaren me gruan dhe familjen, pastaj e përdhunoi”-ShqipëriaLive24Janar2022
24/01 16:19
“Prifti të mbytet me gur në qafë”,teologu zbulon këshillën biblike-Shqipëria Live24Janar2022
24/01 16:18
“Prifti kishte foto nudo të vajzës,ka abuzuar edhe me vajza të tjera”detaje të reja-Shqipëria Live
24/01 16:16
“Abuzoi me shqiptaren,prifti ka 3 video të tjera pornografike”,akuzat e fundit -Shqipëria Live
24/01 16:14
“Kleri në Shqipëri ka nxitur marrëdhëniet e pedofilisë”,Hazizaj jep alarmin-ShqipëriaLive24Janar2022
24/01 16:14
3 doza vaksine për ty hyrë në Kosovë,gazetari:Ndikon tek biznesi e turizmi-Shqipëria Live24Janar2022
24/01 16:11
“Ka mbi 3 mijë infektime në ditë”, mjeku në Kosovë ngre alarmin – Shqipëria Live 24Janar2022
24/01 16:10
“OBSH këshillon të hiqen kufizimet, vendimi i Kosovës i pakuptimtë”- Shqipëria Live 24Janar2022
24/01 16:08
“I kam bërë intervistën e fundit”,shkrimtari rrëfen momentet me artistin-Shqipëria Live 24Janar2022
24/01 16:07
Përlotet Zef Deda për ndarjen e njeriut të shtrenjtë:Nuk mjaftojnë 3 muaj-Shqipëria Live 24Janar2022
24/01 16:06
“E mora në cirk se kishte talent”,aktori ndan kujtimet me Arben Shakën-Shqipëria Live 24Janar2022
24/01 16:05
Mami i Beniadës,vëllai i Egzonës e shoku i Ilirit kapen se kush fiton BBV-Shqipëria Live 24Janar2022
24/01 15:25
Vdes artisti i madh,Covidi merr një tjetër personalitet, Zef Deda në lot-Shqipëria Live 24 Janar2022
24/01 15:24
Prifti përdhunoi shqiptaren e mitur në kishë,zbulohen detajet tronditëse-Shqipëria Live 24Janar2022
24/01 14:22